4 zasady noszenia brody które powinien znać każdy mężczyzna

4 zasady noszenia brody, które powinien znać każdy mężczyzna
oskarr - specjalista Tipy.pl

Jeśli zastosujesz te cztery proste zasady, twoja broda będzie wyglądać tak dobrze jak to tylko możliwe. Pamiętaj, że choć broda jest ostatnie szalenie modna, niezadbana może odstraszać. Jeżeli nie dbasz o swój zarost, kobiety będą uważać cie za nieprzyjemnego dziwaka, ale jeśli użyjesz naszych porad, zostaniesz odebrany jako przystojny samiec alfa, któremu żadna się nie oprze!
1
Daj sobie sześć do ośmiu tygodni
Daj sobie sześć do ośmiu tygodni

Pozwól swojemu zarostowi rosnąć, bo przede wszystkim musisz mieć co przystrzyc. Tak, to znaczy, że w tym okresie możesz przypominać bezdomnego, ale ta część jest niezbędna. Jeśli bardzo ci to przeszkadza, staraj się w tym okresie jak najmniej wychodzić z domu.
2
Wybierz swój styl i trzymaj się go
Wybierz swój styl i trzymaj się go

Istnieją różne style bród, od delikatnego połączenia wąsów z zarostem na brodzie, po pełną brodę drwala żyjącego w górach. Nie ważne który wybierzesz, ważne, żebyś się tego trzymał. Nagła zmiana stylu może prowadzić do potrzeby powtórzenia kroku pierwszego, a nikt tego nie lubi.
3
Wyglądaj schludnie
Wyglądaj schludnie

Posiadanie brody to codzienna praca, nie ważne jaki styl wybrałeś. Nie możesz przecież pozwolić sobie na wystające gdzieniegdzie włosy. W przypadku pełnej brody, powinieneś dbać o zarost na kościach policzkowych, a większość innych stylów będzie wymagała regularnego golenia szyi.
4
Używaj maszynki do golenia
Używaj maszynki do golenia

Gdy chcesz trymować swoją brodę, może przyjść ci do głowy, by użyć maszynki do włosów lub trymera, a co za tym idzie nie będziesz musiał się babrać pianką do golenia. Nie rób tego. Użyj normalnej maszynki by mieć gładką twarz, a to właśnie ona tak bardzo podoba się kobietom.

Powiązane porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Pat
14.10.2015
Jezu jakie to jest żałosne. Takie rady ze o ja cie.
Zzz
14.10.2015
Z bramą to wyglądają panowie jak menel, a nie od dziś wiadomo że dziewczyny wolą ogólnych mężczyzn