prezenty na mikołajki

Jak zapakować słodycze na mikołajki?

RudolfRudolf - specjalista Tipy.pl
prezenty na mikołajki
1 z 5
Szukasz oryginalnego pomysłu na słodkie prezenty z okazji świąt i mikołajek? Te pełne słodyczy sanie zachwycą każdego, nawet najbardziej niegrzecznego urwisa. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku jak je zrobić. Konfiguracja smakołyków użytych do zbudowania sań jest oczywiście dowolna.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
prostokątne opakowanie KitKatów (lub innych słodyczy w podobnym kształcie), lizaki w kształcie lasek, prostokątne czekoladki lub cukierki, nietoksyczny klej lub taśma dwustronna, wstążki i kokardki dekoracyjne

1
prezenty na mikołajki - krok 1
Za pomocą nietoksycznego kleju przyklej od spodu opakowania wafelków dwa lizaki w kształcie lasek. Zrób to w taki sposób, by wyglądały jak płozy sań.
2
prezenty na mikołajki - krok 2
Przymierz do sań czekoladki i zaplanuj ich układ. Następnie zacznij przymocowywać je za pomocą niewielkiej ilości nietoksycznego kleju lub taśmy dwustronnej.
3
prezenty na mikołajki - krok 3
Układaj czekoladki piętrowo, za każdym razem zmniejszając ich liczbę o jedną. Uzyskasz w ten sposób piramidę podobną do tej na zdjęciu obok. Pamiętaj o mocowaniu poszczególnych czekoladek na kawałku dwustronnej taśmy.
4
prezenty na mikołajki - krok 4
Gotowe sanie przewiąż ozdobną wstążką. Na szczycie naklej kokardkę. Gotowe.
Strona 1 z 5

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie