Jak zrobić świąteczne kolczyki?

Jak zrobić świąteczne kolczyki?

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak zrobić świąteczne kolczyki?
1 z 4
Jeżeli planujesz świąteczną stylizację. zadbaj o dodatki. Zrób piękne kolczyki w kształcie świątecznego deseru. Będą świetnie komponować się ze świątecznym strojem. Wykonanie jest niezwykle proste, zajmie ci niewiele czasu, a efekty zaskoczą wszystkich. Zobacz jak zrobić te smakowite ozdoby.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
Dwa małe kawałki ciemnobrązowej skóry, kawałek białej skóry, malutki kawałek zielonej, metalicznej skóry, dwa haczyki do koczyków, 6 małych, czerwonych koralików, nić, igła, odrobina waty do wypełnienia.

1
Jak zrobić świąteczne kolczyki krok 1
Z brązowej skóry wytnij dwa okręgi. Ciemną nicią obszyj ich brzegi. Delikatnie ściągnij brzegi i napełnij wnętrze watą. Kiedy skończysz, możesz ściągnąć brzegi całkowicie.
2
Jak zrobić świąteczne kolczyki krok 2
Z białej skóry wytnij kształt polewy i przyszyj białą nitką. Doszyj listki wycięte z zielonej, metalicznej skóry.
3
Jak zrobić świąteczne kolczyki krok 3
Na koniec przyszyj po trzy koraliki na każdy z kolczyków. Będą imitowały żurawinę. Kolczyki zaczep do haczyków i gotowe. Zakładaj je na wszystkie świąteczne spotkania. Z pewnością zrobią furorę wśród twoich znajomych i rodziny.

Możesz również wykorzystać je jako własnoręcznie zrobiony prezent. Zapakuj w ozdobne pudełeczko i gotowe. Każda kobieta ucieszy się z takiego drobiazgu.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie