Jak zrobić rozgrzewacz do rąk?

Jak zrobić rozgrzewacz do rąk?

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak zrobić rozgrzewacz do rąk?
1 z 4
Zimą każdy odczuwa niskie temperatury. Aby choć trochę ułatwić sobie wyjście z domu, zrób poręczny rozgrzewacz do rąk. Będzie to świetny pomysł dla bliskiej osoby. Zawartość stanowią ziarna, które przez długi czas utrzymują ciepło. Zobacz jak zrobić ten przydatny gadżet na zimę.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
Kawałek wełnianego materiału, kawałek bawełnianego materiału na wewnętrzną sakiewkę z ziarnami, szablon, ryż lub inny rodzaj ziaren (groch, kukurydza), nożyczki, nici, maszyna do szycia.

1
Jak zrobić rozgrzewacz do rąk krok 1
Z cienkiego materiału wytnij dwa kawałki i obszyj je dokładnie maszyną do szycia, zostawiając mały kawałek, przez który wsypiesz ryż (lub inne ziarna). Zszyj otwór i przejdź do zrobienia poszewki.
2
Jak zrobić rozgrzewacz do rąk krok 2
Z grubego materiału wytnij elementy poszewki. Jedną w całości i dwa mniejsze kawałki. Zszyj całość i wsuń poduszeczkę z ziarnami.
3
Jak zrobić rozgrzewacz do rąk krok 3
Kiedy będziesz chciał użyć rozgrzewacza, umieść go na 1 minutę w kuchence mikrofalowej. Ziarna idealnie zakumulują ciepło i utrzymają je przez długi czas, a ty będziesz mógł choć troszkę się ogrzać. Taki podarunek z pewnością zachwyci każdego zmarzlucha.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie