Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek?

Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek?

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek?
1 z 4
Dekoracje świąteczne są obowiązkowym elementem świąt. Ten okres nie może się obyć beż choinek, stroików czy wieńców na drzwi. Jeżeli chcesz stworzyć takie ozdoby własnoręcznie, to mamy dla ciebie propozycję. Zrób wieniec na drzwi, wykorzystując szyszki. Dokładną instrukcję znajdziesz poniżej.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
Wieniec ze styropianu lub z makaronu do basenu sklejonego mocną taśmą, brązowa farba akrylowa, pędzel, szyszki, pistolet na gorący klej, małe kolorowe pompony.

1
Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek krok 1
Jeżeli jako podstawy wieńca używasz piankowego makaronu do basenu, złóż go w okrąg odpowiedniej wielkości i sklej oba końce mocna taśmą. Pomaluj podstawę brązową farbą akrylową.
2
Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek krok 2
Kiedy podstawa będzie już gotowa, a farba całkowicie zaschnie, możesz zabrać się za szyszki. Przyklejaj je do wieńca za pomocą gorącego kleju. Pamiętaj, aby zaopatrzyć się w szyszki różnej wielkości. Przestrzeń pomiędzy dużymi okazami wypełnij mniejszymi. W ten sposób nie powstaną prześwity.
3
Jak zrobić świąteczny wieniec z szyszek krok 3
Kiedy skończysz przyklejać wszystkie szyszki, zabierz się za ozdoby. Gorącym klejem przyklejaj drobne pompony aby dodać koloru twojej dekoracji. Możesz również użyć farby w sprayu lub brokatu. Wszystko zależy od ciebie. Na koniec dodaj kawałek sznurka aby umożliwić zawieszenie ozdoby w wybranym miejscu.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie