Jak zrobić choinkę z cukierków?

Jak zrobić choinkę z cukierków?

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak zrobić choinkę z cukierków?
1 z 4
Cukierki na choince to słodka tradycja, która jest szczególnie przyjemna dla młodszych domowników i prawdziwych łasuchów. Dziś przedstawiamy niestandardowe rozwiązanie dekoracji drzewka łakociami. Zrób ozdobną choinkę z cukierków, którą zawiesisz na swoim drzewku.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
Proste patyczki, pistolet na gorący klej, zielone cukierki w kształcie łezki.

1
Jak zrobić choinkę z cukierków krok 1
Na początek musisz przygotować stelaż dla swojej choinki. Weź w miarę proste patyczki i dotnij je na takie długości, aby ułożone jeden pod drugim tworzyły choinkę. Potrzebujesz jeszcze jednego, dłuższego patyczka, aby stał się rdzeniem konstrukcji.
2
Jak zrobić choinkę z cukierków krok 2
Gorącym klejem sklej konstrukcję ze sobą. Patyczki powinny być oddalone od siebie na tyle, aby z łatwością zmieścić między nimi cukierki. Gałązki możesz również pokryć farbą w sprayu, jeżeli chcesz zmienić ich kolor.
3
Jak zrobić choinkę z cukierków krok 3
Na koniec do gotowej konstrukcji przyczep cukierki. Zrób to za pomocą sznurka, taśmy klejącej lub gorącego kleju. Choinka jest już gotowa. Pozostaje jedynie zaczepić na niej sznurek, aby umożliwić jej zawieszenie na choince i możesz się już cieszyć nową, pyszną ozdobą na swoje drzewko świąteczne.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie