seks z dziewicą

Jak kochać się z dziewicą?

JudymJudym - specjalista Tipy.pl
Chwila, w której dziewczyna przestaje być dziewicą, jest jednym z wydarzeń, które na zawsze utkwią w jej pamięci. Z tego powodu warto postarać się o to, by to doświadczenie było dla niej czymś wyjątkowym i przyjemnym. Problem polega na tym, że większość mężczyzn nie jest pewna, czego właściwie pragnie kobieta. Co więcej, zazwyczaj nie wie tego także dziewczyna. Sprawia to, że sytuacja staje się dla obojga partnerów jeszcze bardziej stresująca. Oto kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę, by zminimalizować ten stres i sprawić, że ta noc będzie dla was obojga niezapomnianym przeżyciem.
1

Rozśmiesz ją. Jeśli kobieta odczuwa niepokój związany z tym, co za chwilę się wydarzy, najlepszym sposobem jest rozśmieszenie jej. Powiedz coś śmiesznego, urządź bitwę na poduszki, połaskocz ją, póki nie zacznie się śmiać. Zrelaksowana kobieta lepiej odczuwa swoja seksualność.

2

Długa gra wstępna. Gdy kobieta jest niedoświadczona seksualnie, bardzo ważne znaczenie mają wszystkie techniki podniecające. Pieść i całuj ją dłużej, niż zazwyczaj. Nie zapomnij o stymulacji łechtaczki. We wszystkim co robisz okaż partnerce mnóstwo czułości.

3

Przygaś światło. Wiele kobiet, zwłaszcza tych seksualnie niedoświadczonych, krępuje się swojego nagiego ciała. Dowiedz się, czy partnerka czuje się lepiej przy włączonym, czy przy zgaszonym świetle. Pobudzającym zmysły rozwiązaniem jest miękkie światło świec.

4

Postaraj się zrozumieć jej obawy. Napięcie mięśni twarzy i ciała na chwilę przed orgazmem może u niedoświadczonej kobiety wywołać strach. Może ona obawiać się, że wygląda w tej chwili nieatrakcyjnie. Może bać się, że straci kontrolę nad pęcherzem moczowym i ośmieszy się przed partnerem. Te lęki mogą sprawić, że mimo iż będzie już bliska orgazmu, nie dozna go z powodu stresu. Kobieta, która nie ufa całkowicie swojemu partnerowi jest bardziej podatna na tego typu obawy.

5

Przerwanie błony dziewiczej. Jeśli dziewczyna ma nienaruszoną błonę dziewiczą, najlepiej przerwać ją jednym szybkim pchnięciem penisa, aniżeli długotrwałym napieraniem na nią, mogącym sprawić partnerce ból. Pamiętaj: brak błony dziewiczej nie oznacza, że dziewczyna nie jest dziewicą. W dzisiejszych czasach kobiety uszkadzają błony dziewicze na długo przed tym, nim zaczną uprawiać seks. Do uszkodzenia może dojść z powodu aplikacji tamponu lub na skutek aktywności fizycznej, np. jazdy na rowerze. Niektóre kobiety rodzą się bez błony dziewiczej.

6

Sugerowane pozycje seksualne. Dziewczyny, które nie są doświadczone seksualnie, często obawiają się samej myśli o penetracji. Na pewno często słyszały również, że może to sprawiać ból. Najbardziej odpowiednie pozycje seksualne to takie, które dadzą dziewczynie kontrolę i pozwolą zdecydować, kiedy powinno dojść do penetracji, jaka ma być jej głębokość oraz tempo. Sprawdzą się więc wszystkie pozycje, w których partnerka będzie na górze.

7

Żele intymne. Nie wahajcie się skorzystać z żeli intymnych, zapobiegną one podrażnieniom i uprzyjemnią stosunek.

8

Uspokajaj ją. Nawet jeśli robisz wszystko dobrze, kobieta może być zbyt spięta, żeby doznać orgazmu.. Zapewnij ją, że dziewczyny często nie doznają orgazmu podczas pierwszego stosunku. W rzeczywistości, potrzeba kilku prób, żeby kobieta poczuła się na tyle pewnie, by mogła w pełni doświadczyć przyjemności z seksu.

Strona 1 z 2

Komentarze (5)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

melinda
11.01.2016
Czy przerwanie tej blony boli ?
gizb
03.12.2015
do Jess...

Dziewczynko... i gdybyś poczytała Starowicza, to wiedziałabyś, że to nie od gry wstępnej się dziewica zrobi mokra... No chyba, że Ty to coś tam... "niemądralińska..." ......... Szkoda jednak, że nie widziałem wcześniej Twojej głupiej odzywki do zbig'a. Dobre książki czyta. Ale nie każdy to rozumie, jak widać.
ggg
05.06.2015
beznadziejny jest sex z dziewica ..boi sie wszystkiego trzeba sie nameczyc sporo a na koniec leci cos czerwonego:)
Jess
24.04.2013
do zbig: Nie czytałam książek Starowicza, jednak zapytaj dziewicy czy chciałaby grę wstępną czy może chciałaby od razu żeby ją przelecieć? (zauważ, że to pytanie retoryczne, nie pytaj o to dziewicy bo z pewnością jej już nigdy nie przelecisz). Gra wstępna sprawia, że kobieta nabiera ochoty na seks i staje się "mokra" - dzięki temu seks jest mniej bolesny, ból miesza się z rozkoszą. Bez gry wstępnej jest tylko ból, zażenowanie, rozczarowanie i płacz. Pierwszy raz to nie jakieś zadanie które należy rozwiązać według danego schematu. Z tą poduszką to również nie ryzykowałabym - jeśli sama będzie chciała to niech sobie ją podłoży, ale ty nawet jej nie sugeruj żadnych takich "mądralińskich" rozwiązań. Liczy się czułość a nie mądre i pouczające słówka (o ile chłopcze chcesz kiedykolwiek mieć jakąś partnerkę).
zbig
24.04.2013
A w książkach Starowicza i innych poradach jest napisane, żeby nie przesadzać z grą wstępną, bo zwiększa tylko bolesność podczas przerwania błony, że najlepiej gdy dziewczyna leży, z biodrami np. na poduszce, wypchniętymi ku górze, aby bardziej się otworzyć na stosunek. Ktoś czegoś nie wie. Starowicz czy autor?