Czy krótkie włosy będą mi pasować

Czy będziesz dobrze wyglądać w krótkich włosach? Zrób prosty test.

monika_w - specjalista Tipy.pl
Czy krótkie włosy będą mi pasować
1 z 4
Coraz więcej celebrytek decyduje się pozbyć długich włosów na rzecz krótkiej fryzury. Za tym trendem podąża wiele kobiet. Zanim to zrobią, próbują przewidzieć, jak będą wyglądały bez długich włosów. Niektóre wykorzystują nawet swoje umiejętności obsługi Photoshopa aby tworzyć obrazy siebie w różnych fryzurach. Zobacz, jak w prosty sposób sprawdzić, czy krótkie włosy są dla ciebie.
1
Metoda 2,25 cala
Aby go zastosować potrzebujesz ołówka i linijki. Jest to metoda zwana metodą "2,25 cala".
2
Jak sprawdzić fryzurę
Umieść ołówek poziomo pod brodą. Linijką zmierz odległość od małżowiny usznej do ołówka (pionowo). Miejsce, w którym linijka spotyka się z ołówkiem wyznaczy wartość, której potrzebujesz.

Jeśli otrzymany wynik to 5,7 cm (2,25 cala) lub mniej, będzie ci dobrze w krótkich włosach. Jeśli odstęp jest większy niż 5,7 cm, wówczas lepiej zostać przy włosach długich.
3
Krótka fryzura damska
To sposób, który pomógł wielu celebrytkom uniknąć negatywnych komentarzy w mediach na temat ich źle dobranej fryzury. Pamiętaj także, że istotny jest kształt twojej twarzy. Niektóre z nas będą dobrze wyglądały z upiętym wielkim kokiem, podczas gdy innym najlepiej będzie w długich, rozpuszczonych włosach.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

oll
11.02.2016
Iza...Iza...Iza... mierz swoją twarz a nie zdjęcie.
Zet
08.02.2016
Ale Frankie jest fajna!
Iza
08.02.2016
Co za bzdura. Przecież to zależy od wielkości fotografii. Powiedzcie chociaż ile ma mieć cała twarz na foto, to sobie człowiek obliczy proporcjonalnie. Az nie wierzę, że ktoś taką radę-nonsens wpisał.
on
08.02.2016
Z krótkimi włosami będziecie się podobać... innym kobietom, bo facetom raczej nie :)))
Swoją drogą, co to za potworek językowy "w krótkich włosach". "W" to można chodzić "w sukience" ale nie "we włosach".