sylwester we dwoje

Jak spędzić Sylwestra z ukochaną osobą?

RozrywkaRozrywka - specjalista Tipy.pl
Sylwester to doskonała okazja by spędzić wyjątkową noc z kimś bliskim. Są ludzie, którzy chcą taki wyjątkowy wieczór spędzić na całonocnej imprezie, ale są i tacy, którzy wybiorą skromniejsze formy świętowania. Jeżeli należysz do tych drugich poniżej znajdziesz kilka doskonałych pomysłów na sylwestrową noc we dwoje.
1
Wspólne postanowienia noworoczne.

Możecie wspólnie wymyślić grę, która pomoże wam stworzyć postanowienia noworoczne. Lub zwyczajnie zrób kilka własnych postanowień i poproś bliską ci osobę by zrobiła dokładnie to samo. Kiedy już sprecyzujecie swoje postanowienia usiądźcie razem i omówcie dlaczego wybraliście tak a nie inaczej.

2
Zorganizuj przyjęcie tematyczne.

Aby uczynić Sylwester bardziej interesującym i zabawnym zorganizuj przyjęcie tematyczne dla swoich najbliższych. Przemyśl kilka różnych opcji, bądź przy tym bardzo kreatywny. Zorganizuj się dobrze i zrób lub zamów jakieś dobre jedzenie no i nie zapomnij o szampanie, który otworzycie o północy.

3
Przeżycia duchowe.

Jeżeli zależy ci na bardzo skromnym przeżyciu Sylwestra tylko w dwoje idźcie do kościoła, i w pełni zaangażujcie się w nabożeństwo. Śpiewajcie w głos kolędy i cieszcie się, że możecie spędzić ten wieczór razem.

4
Zaplanuj wyjazd sylwestrowy.

Na całym świecie są tysiące miejsc gdzie hucznie obchodzi się noc sylwestrową. Zarezerwuj wycieczkę do jednego z takich miejsc dla siebie i ukochanej osoby. Najlepiej wybierz się w jakieś egzotyczne miejsce, dzięki temu uczynisz waszego wspólnego Sylwestra niezapomnianym przeżyciem.

5
Zrób wyjątkową kolację dla ukochanej osoby.

Jeżeli żadne z was nie ma ochoty wychodzić w ten wieczór z domu pomóżcie sobie nawzajem zorganizować uroczystą kolację przy świecach. Jeżeli nie czujecie się pewni w kuchni zamówcie dobre jedzenie z restauracji, udekorujcie dom świecami, włączcie romantyczną muzykę i po prostu spędźcie ten czas ze sobą.

6
Wymieńcie pocałunki o północy.

Upewnij się, że masz partnera blisko siebie. Kiedy zegar wybije północ pocałujcie się namiętnie pod gwiazdami i sztucznymi ogniami. To z pewnością będzie niezapomniane przeżycie dla was obojga.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Sylwester
Kac
strój detektywa

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

fancy
22.12.2010
Niezłe porady na romantyczny magiczny wieczór. Szukając różnych pomysłów na spędzenie tej niezwykłej nocy trafiłam na niesamowite miejsce na Pojezierzu Brodnickim. Znalazłam ofertę z hotelu Głęboczek, która zawiera niezwykłą degustację win z ich własnej winnicy oraz kulig z ciepłym, aromatycznym grzańcem w dłoniach :))Romantyczny sposób na Sylwestra :)