Wściekły Pies

Jak zrobić drinka Wściekły Pies?
Barman - specjalista Tipy.pl

Wściekły pies jest jednym z najpopularniejszych shotów. Niewtajemniczonym należy się wytłumaczenie, że wściekły jest za prawą tabasco, który nadaje mu niesamowitego kopa. Sok malinowy łagodzi smak ostrej przyprawy i wódki, dlatego należy go wypić jednym łykiem. Jest bardzo prosty w przygotowaniu i nie wymaga specjalnych umiejętności. Doskonale nadaje się na wszelkie spotkania towarzyskie. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w jego przygotowaniu.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* 30 ml wódki
* 20 ml soku malinowego
* kilka (5-7) kropel Tabasco

1
Na dno kieliszka wlej gęsty sok malinowy.
2
Następnie powoli wlewaj do kieliszka wódkę. Lej ją po ściance, cały czas uważając, żeby nie zaburzyć konsystencji. Granica między wódką, a sokiem musi być dobrze widoczna.
3
Na koniec wlej do kieliszka kilka kropel Tabasco.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (6)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Nocny marek
17.04.2018
Pierwszy raz słyszę, że leje się wódę na sok, pewnie krwawą Manię też zaczynacie od soku pomidorowego? A może od selera???
Agutka
24.03.2018
Absolutnie nie robi się w takiej kolejności!!!!! Najpierw wlewamy wódkę dopiero potem sok!!!!! Jeśli odwrotnie wszystko się zmiesza!!!!! Na koniec tabasco.
elka
30.08.2016
ja to robię zupełnie odwrotnie, najpierw nalewam wódkę do kieliszka +- połowę objętości, potem delikatnie, po ściance wlewam sok, tak, by osiadał na dnie kieliszka i nie mieszał się z wódką a na koniec doprawiam tabasco. Pyszności :)
Dal
13.11.2015
Pilismy w moim pubie gdzie pracuje. Znowu musze kupic syrop malinowy na gwiazdkowa impreze ;-)
juszka
26.02.2015
Dobre są wściekłe psy, tylko muszę mieć więcej soku, bardzo lubię też owocowe sznapsy i drinka mojito.
jaaaa001
23.12.2010
mmm uwielbiam!:)