Jak pozbyć się owadów z domu

Jak pozbyć się owadów z domu

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak pozbyć się owadów z domu
1 z 4
Nie ma nic bardziej irytującego niż mucha brzęcząca za uchem o poranku. Zaspani biegając po pokoju mamy jednak małe szanse na pozbycie się owada. Istnieje jednak prosty sposób, który pomoże rozwiązać problem. Jeżeli chcesz go poznać, to przeczytaj koniecznie dalszą część artykułu. Dowiesz się jak szybko usunąć owada.
1
Jak pozbyć się owadów z domu  krok 1
Pierwszą rzeczą jakiej będziesz potrzebować jest zwykły lakier do włosów. Zadziała szybko i skutecznie, a do tego jest precyzyjny, więc nie rozpylisz go po całym pomieszczeniu zanim trafisz w owada.
2
Jak pozbyć się owadów z domu  krok 2
Dodatkową przewagą lakieru do włosów nad popularnymi preparatami na owady jest to, że nie jest toksyczny. Większość preparatów owadobójczych jest niebezpieczna dla naszego zdrowia, przez to nie zaleca się stosowania ich w zamkniętych pomieszczeniach.
3
Jak pozbyć się owadów z domu  krok 3
Wszystko co musisz zrobić, to spryskać owada lakierem. Możesz poczekać aż usiądzie na meblach lub firance lub spróbować spryskać go w locie. Metoda ta działa na komary, muchy, osy czy inne uciążliwe owady roznoszące groźne choroby i powodujące bolesne ukąszenia.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

jaro11
24.07.2018
Rewelacja.Jestem pod wrazeniem.