Naturalny sok leczący anemię

Naturalny sok leczący anemię

Dd - specjalista Tipy.pl
Naturalny sok leczący anemię
1 z 4
Anemia lub inaczej niedokrwistość, to niebezpieczne schorzenie, którego nie należy lekceważyć. Czerwone krwinki zawierają hemoglobinę, która jest odpowiedzialna za dostarczanie tlenu do wszystkich komórek w organizmie. Ze względu na ich niedobór pojawia się uczucie zmęczenia, zawroty głowy, bladość skóry, brak apetytu, zaburzenia odporności, problemy z koncentracją i wiele innych, niebezpiecznych objawów. Wypróbuj więc nasz domowy sok zwalczający anemię.
1
Naturalny sok leczący anemię krok 1
Czego potrzebujesz do jego przygotowania?
200 ml miodu (dobrej jakości, najlepiej od lokalnego sprzedawcy), 200 g orzechów włoskich (posiekanych na drobno lub zmielonych), 200 g rodzynek, 200 ml soku z marchewki (świeżo wyciskanego, nie z kartonu), 200 ml soku z buraków, 2 cytryny.
2
Naturalny sok leczący anemię krok 2
Cytrynę obierz ze skórki i zblenduj dokładnie. Dodaj miód, sok z buraka i marchwi i ponownie wymieszaj. Na koniec dodaj orzechy i rodzynki. Jeżeli nie lubisz ich smaku, możesz całość zblendować na gładką konsystencję.
3
Naturalny sok leczący anemię krok 3
Napój przelej do szczelnie zamykanego pojemnika, przechowuj całość w lodówce. Pij szklankę takiego soku dziennie. Szybko poczujesz znaczną oprawę, a wyniki badań poprawią się już po około tygodniu. Taki sob jest również polecany wszystkim miłośnikom zdrowego stylu życia.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie