usuwanie rdzy

Jak usunąć plamy rdzy z ubrań?

wichrzyciel - specjalista Tipy.pl
usuwanie rdzy
1 z 4

Następnym razem, gdy zauważysz na bluzce plamę z rdzy, nie rozpaczaj. Jest na to tani i łatwy sposób na skuteczne usunięcie plam z odzieży. Nie kosztuje praktycznie nic, gdyż wszystkie potrzebne składniki masz w kuchni. W dalszych krokach dowiesz się jak wywabić plamy.<iframe width="100%" height="439" src="https://interia.tv/embed-video?id=2292348&cid=INTERIA/portal/tipy&play=1&volumeOff=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>


1
sól sok z cytryny rdza

Co ci będzie potrzebne? Dwa składniki, a mianowicie sól kuchenna i sok z cytryny. Łączymy ze sobą sól i sok z cytryny, w takich proporcjach, by mikstura nie była zbyt wodnista.


2
sposób na rdzę

Nie ma tutaj dokładnej proporcji. Zbyt dużo soku sprawi, że mikstura będzie zbyt luźna i materiał ją wchłonie. Powstałą mieszankę rozcieramy na plamach z rdzy. Następnie bluzkę wystaw na działanie światła słonecznego.


3
rdza plamy usuwanie

Zostaw ją na słońcu przez 30- 60 minut. Plamy powinny zniknąć. Jeśli po upływie czasu nadal są widoczne, powtórz czynność raz jeszcze. Po wszystkim wypierz bluzkę w normalny sposób. Metoda skuteczna zwłaszcza latem, gdy słońce jest wystarczająco silne.


Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie