rocznica ślubu

6 pomysłów na niezapomnianą rocznicę

majka - specjalista Tipy.pl
rocznica ślubu
1 z 4
Jak będziecie w tym roku obchodzić waszą rocznicę? Kolacja i oglądanie filmów, czy może tym razem zdecydujecie się na noś ciekawszego? Kiedy znacie się już jakiś czas, rocznice mogą stać się nudne. Jeśli macie ochotę nieco zmienić swój coroczny rytuał, oto kilka ciekawych propozycji:
1
lot balonem
Balony!
Niestety, ten pomysł może udać się tylko podczas cieplejszych pór roku i pod warunkiem, że żadne z was nie ma lęku wysokości. Wyobraź sobie, że lecisz z ukochanym wśród chmur w kolorowym balonie! To niezwykle romantyczny sposób na spędzenie wyjątkowego dnia. Pamiętajcie o butelce szampana na drogę.

Powrót do domu
Zastanówcie się, czy wycieczka w rodzinne strony nie byłaby dobrym pomysłem. Możecie pokazać ukochanej osobie swój świat z czasów dzieciństwa i opowiedzieć śmieszne historie. Dzięki temu poznacie się lepiej i dowiecie o sobie nowych rzeczy.
2
romantyczna wycieczka
Przedłuż świętowanie
Zamiast obchodzić rocznicę jednego konkretnego dnia, pomyślcie o wycieczce na cały weekend. Wybierzcie miasto, w którym jeszcze nigdy nie byliście, wyłączcie telefony, cieszcie się sobą nawzajem. Spróbujcie pozwiedzać i odkryć najbardziej romantyczne miejsca w mieście, które wybierzecie. Sprawcie, aby ten weekend był naprawdę wyjątkowy!

Malownicza podróż pociągiem
Jeśli zdecydowaliście się na wyjazd, zrezygnujcie z samochodu. Pojedźcie pociągiem, dzięki czemu oboje będziecie mogli się zrelaksować i podziwiać mijane krajobrazy. Jest coś niesamowicie romantycznego we wspólnych podróżach pociągiem – przekonajcie się!
3
odnowienie przysięgi małżeńskiej
Odnówcie przysięgę małżeńską
Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest wyjątkowym sposobem na celebrowanie waszego wieloletniego związku. Możecie przypomnieć sobie wszystkie ważne przyrzeczenia, które sobie złożyliście. Ceremonia nie musi być wystawna jak wesele, możecie być na niej tylko wy, wasi przyjaciele i najbliższa rodzina.

Festiwal
Niezależnie od tego skąd pochodzicie, latem gdzieś niedaleko z całą pewnością będzie mieć miejsce jakiś festiwal. Są ich różne rodzaje: festiwale lokalne, muzyczne, związane ze sztuką, festiwale piwa, jedzenia, a nawet inscenizacje bitew… Na pewno znajdziecie coś dla siebie. Dajcie się ponieść festiwalowej atmosferze i bawcie się dobrze!
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie