obcinanie paznokci

Jak prawidłowo zmiękczyć paznokcie u stóp?

pitulinka - specjalista Tipy.pl
obcinanie paznokci
1 z 4

Przycinanie paznokci u stóp bywa trudne. Jeśli nie są one wystarczająco miękkie, mogą się złamać, ukruszyć lub przełamać. Odpowiednio zmiękczone paznokcie to dobry sposób, aby zapobiec późniejszym problemom i upewnić się, że paznokcie wyglądają zdrowo i estetycznie. Zmiękczenie paznokci jest proste i zajmuje tylko kilka minut. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak to zrobić.


1
prawidłowe obcinanie paznokci

Przedmioty, których będziesz potrzebować: duża miska lub wanna, sole do kąpieli, ręcznik, stoper i obcinacz do paznokci. Napełnij miskę lub wannę gorącą wodą. Sprawdź temperaturę wody poprzez zanurzenie palca. Upewnij się, czy woda nie jest zbyt gorąca.


2
moczenie stóp

Wsyp do miski 1/8 szklanki soli do kąpieli i dobrze zamieszaj, aby sól się rozpuściła. Połóż ręcznik na podłodze obok wanny lub miski. Zanurz stopy w słonej wodzie. Ilość wody mysi być wystarczająca, by całkowicie pokryć nogi.


3
przycinanie paznokci

Ustaw stoper na 10 minut. Po tym czasie wyjmij stopy z wody i osusz je na ręczniku. Twoje paznokcie powinny być teraz bardziej elastyczne. Obetnij paznokcie w linii prostej.


Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie