Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych

Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych

Dd - specjalista Tipy.pl
Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych
1 z 4
Posiadaczki wrażliwych oczu wiedzą, jak trudno jest dobrać odpowiednie kosmetyki, które nie tylko nie będą podrażniały oczu, ale także zadbają o delikatną skórę wokół nich. Nasz preparat pomoże nie tylko zmyć makijaż, ale także zapewni odpowiednie nawilżenie skóry. Możesz stosować go również do innych partii ciała, które są podrażnione lub przesuszone.
1
Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych krok 1
Czego potrzebujesz do przygotowania tego preparatu? Przygotuj żel z liści aloesu i olejek ze słodkich migdałów. Oba składniki są delikatne dla skóry, a jednocześnie mają silnie nawilżające właściwości. Dla dodatkowego efektu dodaj jedną kroplę olejku lawendowego, jednak najpierw sprawdź, czy nie jesteś na niego uczulony.
2
Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych krok 2
Weź małą butelkę lub słoik, przygotuj równe części olejku ze słodkich migdałów i żelu z aloesu. Teraz dokładnie pomieszaj całość, do uzyskania jednolitej konsystencji. Możesz zrobić to za pomocą łyżki lub widelca, albo pomieszać całość energicznie potrząsając pojemnikiem. Na koniec dodaj kroplę olejku lawendowego i ponownie wstrząśnij.
3
Domowy preparat do demakijażu oczu wrażliwych krok 3
Jeżeli chcesz użyć olejku, nanieś jego niewielką ilość na wacik kosmetyczny i zmyj makijaż jak zwykle. Olejek poradzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami, a skóra pozostanie jedwabiście gładka. Dodatkowo olejek lawendowy spowoduje przyspieszenie wzrostu rzęs.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie