Szybki make-up

Jak szybko poprawić wygląd?
MeggMegg - specjalista Tipy.pl

Nie masz czasu na zrobienie dokładnego makijażu i świetnej fryzury? Żaden problem. Przedstawiam tu małe a skuteczne sposoby na szybką poprawę wyglądu.
1
Odrobina różu na końcach uszu, kiedy idziemy z wizytą podkreśla świeży wygląd i efekt całości makijażu.
2
Kiedy masz zły dzień i mizernie wyglądasz, połóż odrobinę różu nie tylko na policzki, ale także na środek czoła i brody. Starannie rozprowadź. To bardzo rozjaśnia twarz.
3
Jeśli twoja dolna warga jest trochę płaska, aby dać jej wypukłości po umalowaniu na jej część środkową połóż odrobinę błyszczyka do ust.
4
Kiedy jesteś zdenerwowana i łatwo pocą ci się dłonie jest na to sposób: rozetrzyj na dłoniach trochę środka przeciwpotowego, poczekaj aż wyschnie. Pomaga na wiele godzin.
5
Gdy twoje włosy są wysuszone i stają się naelektryzowane przygładź je lekko wilgotnymi rękami.
6
Twoje rzęsy będą wydawały się dwa razy dłuższe jeśli będziesz malować je w następujący sposób: warstwa tuszu, warstwa pudru, potem pociągnij je znowu tuszem.
7
Jeśli Czeszesz się z grzywką i zdarzy się, że włosy nie są puszyste, a nie masz czasu aby umyć je w całości, umyj tylko grzywkę nadając jej puszystość przy pomocy suszarki i szczotki. Cała operacja trwa kilka minut i jesteś gotowa.
8
Aby rzęsy ładnie podwijały się, maluj je tak: pierwszą warstwę tuszu kładź tylko na ich końce. Poczekaj aż wyschną. Następnie maluj je na całej długości od nasady do końca.
9
Na wielkie Wyjście posyp końce rzęs, pokrytych tuszem odrobiną złotego lub srebrnego proszku. Nadają blasku całej twarzy.
10
Aby utrwalić pomadkę na ustach przyłóż do nich po umalowaniu, przez kilka sekund, kawałeczek lodu.
11
Możesz poprawić swoją fryzurę w następujący sposób: nakręć włosy (suche) na wałki, po czym owiń głowę wilgotną chustką. Wysusz suszarką. Po 10 minutach włosy są przygotowane do fryzury.
12
Powieś w swojej łazience cienką chustkę na głowę, którą zasłonisz głową i twarz, kiedy będziesz wkładać sweter lub nierozpinaną bluzkę. W ten sposób uchronisz je od śladów pudru i makijażu. No i twarz jest w porządku, nie wymaga poprawek.
13
Raz na tydzień umyj wszystkie przybory toaletowe i przyrządy do makijażu — dla higieny i estetyki.
?

Wskazówki
* Nie wyrzucaj buteleczki po perfumach. Póki zachowała zapach, może się przydać. Połóż ją między bieliznę w szafie, lub między chusteczki. Będą pachniały pięknie przez długie miesiące, nasycając tą wonią całe wnętrze szafy.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ksyfka
15.07.2015
Wiecie co... Z takimi poradami to można umrzeć ze śmiechu.