Domowy sposób na przetłuszczające się włosy

Domowy sposób na przetłuszczające się włosy

Dd - specjalista Tipy.pl
Domowy sposób na przetłuszczające się włosy
1 z 4
Musisz nieoczekiwanie wyjść z domu, a twoje włosy są tłuste? Nie masz już czasu aby je umyć? Mamy szybkie i proste rozwiązanie, dzięki któremu twoja fryzura będzie wyglądała świeżo i bez problemu ułożysz włosy jak tylko będziesz chcieć.
1
Domowy sposób na przetłuszczające się włosy krok 1
Czego potrzebujesz? Przygotuj 1 łyżkę skrobi (mąki ziemniaczanej lub skrobi kukurydzianej), 4 łyżki wody, jedną łyżkę alkoholu (może być spirytus salicylowy lub zwykła wódka).
2
Domowy sposób na przetłuszczające się włosy krok 2
W małej misce pomieszaj skrobię z wodą i alkoholem. Mieszaj tak długo, aż uzyskasz jednolitą, gęstą konsystencję. Mieszanka będzie miała mlecznobiałą barwę. Teraz wystarczy przelać całość do małej butelki z rozpylaczem i gotowe.
3
Domowy sposób na przetłuszczające się włosy krok 3
Jak stosować ten preparat? Wystarczy podzielić włosy na kilka oddzielnych pasm, teraz każde osobno spryskać mieszanką. Po chwili weź suszarkę do włosów i dokładnie wysusz włosy. Skrobia zostanie usunięta podmuchem z suszarki, a twoja fryzura będzie nieskazitelna.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

kinia
24.09.2017
po tym specyfiku i tak włosy trzeba wysuszyc, więc już lepiej zwyczajnie je umyć tylko szamponem np franciszkańskim, który walczy z przetłuszczaniem się włosów i pozostawia je dłuzej fajnie delikatne i sypkie :)