Domowy preparat na komary

Domowy preparat na komary

Dd - specjalista Tipy.pl
Domowy preparat na komary
1 z 4
Komary lubią atakować nas szczególnie wieczorami. Jeżeli chcesz skutecznie odstraszyć je, ale nie chcesz korzystać z chemicznych preparatów, to mamy dla ciebie propozycję. Preparat przygotowany z bezpiecznych substancji, który nie spowoduje alergii, jest również bezpieczny dla zwierząt.
1
Domowy preparat na komary krok 1
Czego potrzebujesz? Przygotuj 2 szklanki oczaru wirginijskiego, 15 kropli olejku citronella, 15 kropli olejku z trawy cytrynowej, 5 kropli olejku lawendowego, 5 kropli olejku miętowego, butelkę z rozpylaczem.
2
Domowy preparat na komary krok 2
Jak przygotować preparat? Wystarczy do dużego naczynia wlać oczar wirginijski, dodać po kolei wszystkie olejki, dokładnie mieszając przed dodaniem kolejnego. Gotowy preparat przelej do buteleczki z rozpylaczem. przed każdym użyciem należy wstrząsnąć energicznie buteleczką, aby dokładnie pomieszać zawartość.
3
Domowy preparat na komary krok 3
Jak stosować preparat? Spryskaj ciało cienką warstwą, omijając twarz. Tutaj lepiej jedną pompkę umieścić na dłoni i delikatnie rozetrzeć na skórze twarzy omijając okolice oczu i ust. Preparat nie jest wodoodporny ani odporny na pot, więc po pewnym czasie należy nanieść kolejną warstwę. Nie chroni również przed kleszczami, a wyłącznie przed komarami.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

wszy we włosach
komar

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie