zabawa z psem

Jak ułatwić życie właścicielowi psa?

sylwia_22691 - specjalista Tipy.pl
zabawa z psem
1 z 4
Chociaż twój pies potrzebuje przewidywalnego schematu dnia, ważne dla niego jest również coś wprost przeciwnego: psi charakter wymaga od życia także pewnej dozy niespodzianek i ekscytacji. Oto kilka wskazówek, które sprawią, że będziesz poświęcać mniej czasu na psie obowiązki, a przez to będziesz mieć go więcej na zabawę z twoim najlepszym przyjacielem.
1
psia zabawka
Mycie zębów
Możesz pokryć psie zabawki pastą do zębów, dzięki czemu przy gryzieniu zabawek zęby same się oczyszczą.

Zabawka z butelki i skarpety
Weź pustą plastikową butelkę, nałóż na nią starą skarpetę i zawiąż koniec na supeł. Szybka i tania zabawka.

Zabawka z piszczałką
Jeśli twój pies zepsuje wszystkie zabawki z piszczałką, nie trzeba ich wyrzucać. Wystarczy włożyć piszczałkę do skarpetki i związać. Można również związać razem kilka takich skarpet, by stworzyć większą zabawkę.
2
pietruszka dla psa
Oszczędź na szamponie
Przelej szampon do plastikowego dzbanka z pokrywką i rozcieńcz go odrobiną wody. Dzięki temu równo rozprowadzisz szampon i zaoszczędzisz pieniądze. To samo możesz zrobić z odżywką dla psa.

Kąpiel z detergentem do zmywarek
Jeśli twój pies jest bardzo zapchlony, użyj detergentu do zmywarek w czasie kąpieli. To zabije dorosłe pchły. Następnie zastosuj psie środki przeciw pchłom.

Natka pietruszki na świeższy oddech
Zamiast kupować drogie produkty dla psów, dodaj do psiego jedzenia trochę posiekanej natki. To odświeży oddech twojego psa.
3
pies w skarpetkach
Skarpetki na łapy
Jeśli twój pies cierpi na alergie, załóż na jego łapy skarpetki, by ich nie lizał. Możesz również przymocować skarpetki taśmą. Jeśli masz w domu śliską podłogę, użyj skarpetek antypoślizgowych. Jeśli masz małego psa, świetnie nadadzą się skarpetki dla lalek.

Kołnierz dla małych psów
Jeśli masz małego psa i ogrodzenie, przez które łatwo mógłby się wydostać, załóż mu kołnierz ochronny, dzięki któremu nie wydostanie się.

Dżinsowy worek na smakołyki
Weź parę starych spodni dżinsowych, odetnij nogawki tuż przy kroczu i zeszyj na dole. Przez szlufki przy spodniach przeciągnij pasek lub sznurek i możesz w tym przechowywać przysmaki lub zabawki.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie