Naturalny środek przeciw owadom

Naturalny środek przeciw owadom

Dd - specjalista Tipy.pl
Naturalny środek przeciw owadom
1 z 4
Wakacyjne wyjazdy mogą okazać się przykrym doświadczeniem jeżeli będziemy stale narażeni na ataki owadów. Jak sobie z nimi poradzić? Zastosować preparat odstraszający. Jednak po co używać chemicznych środków, skoro bezpieczny i skuteczny możesz przygotować w domu?
1
Naturalny środek przeciw owadom krok 1
Czego potrzebujesz? Przygotuj małą butelkę ze spryskiwaczem, przegotowaną wodę, ½ łyżki wódki, po 20 do 30 kropli olejków: eukaliptusowego, miętowego, cytrynowego i z drzewa herbacianego.
2
Naturalny środek przeciw owadom krok 2
Jak przygotować preparat? Małą butelkę napełnij wodą do ½ objętości. Dodaj wódkę i po 20 do 30 kropli olejków (w zależności od tego, jak intensywny preparat chcesz uzyskać). Butelkę dopełnij wodą i dokładnie pomieszaj.
3
Naturalny środek przeciw owadom krok 3
Jak stosować preparat? Spryskaj się dokładnie, omijając okolice wrażliwej skóry, oczy i usta. Jeżeli masz wyjątkowo wrażliwą cerę, nie stosuj preparatu na twarz. Mieszanka olejków skutecznie odstraszy większość owadów, jednak pamiętaj, że nie jest wodoodporna ani odporna na działanie potu, a więc po pewnym czasie należy powtórzyć aplikację.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie