zaskórniki oczyszczanie twarzy

Jak oczyścić twarz z zaskórników?

pitulinka - specjalista Tipy.pl
zaskórniki oczyszczanie twarzy
1 z 4
Wszyscy wiemy, że zaskórniki mogą być bardzo kłopotliwe. Jednak nie należy ich próbować wyciskać, ponieważ można zakazić i podrażnić skórę. Zaskórniki są typowe dla cery tłustej. Nieprawidłowo zmyty makijaż może również przyczynić się do ich powstawania. By mieć pewność, że problem zaskórników szybko nie powróci, należy prawidłowo dbać o skórę, stosując naturalną maseczkę. Dowiedz się poniżej jak ją przygotować i stosować.
1
sól zaskórniki
Stosowanie tej soli zaleca się jeden lub w razie potrzeby dwa razy tygodniowo. Ten prosty sposób na zaskórniki. Sól jest najprostszą metodą walki z zaskórnikami. W wodzie rozpuść odrobinę soli i przemyj nią twarz.
2
soda oczyszczona na zaskórniki
Innym wysoce skutecznym sposobem jest maseczka na podstawie wodorowęglanu sodu. Sodę oczyszczoną rozpuść w odrobinie wody i nałóż na twarz. Pamiętaj by nałożyć maseczkę na oczyszczoną skórę.
3
domowa maseczka na zaskórniki
Pozostaw maseczkę na twarzy na około 20 minut. Następnie spłucz ciepłą wodą. Maseczkę z sody oczyszczonej zaleca się stosować 2-3 razy w tygodniu, w zależności od przypadku.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

blizny potrądzikowe
leczenie trądziku
trądzik różowaty

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie