oczyszczanie żył

Jak zrobić domowy środek na oczyszczanie żył?

MatrioSzka - specjalista Tipy.pl
oczyszczanie żył
1 z 4
Tłuszcz osadzający się na ściankach tętnic jest wyjątkowo niebezpieczny, zwiększa ryzyko chorób sercowo-naczyniowych. Oczyszczanie żył ma korzystny wpływ na przepływ krwi w organizmie. Przyniesie to pozytywne efekty w całym organizmie. Poznaj prosty domowy sposób na oczyszczenie żył.
1
żyły oczyszczanie
Do zabiegu oczyszczania żył wykorzystano trzy składniki: czosnek, cytrynę i imbir. Wszystkie te składniki mają cudowne działanie, zwłaszcza w połączeniu. Pośród ich korzystnych właściwości są takie, które obniżają poziom cholesterolu, wzmacniają układ odpornościowy oraz niszczą bakterie i wirusy. Prócz tego, preparat ten oczyszcza również wątrobę i zapobiega chorobom przewlekłym.
2
jak oczyścić żyły
Jak przygotować preparat? Potrzebujesz: 4 główki czosnku, 4 obrane cytryny, mały korzeń imbiru (3-4 cm) lub 2 łyżki imbiru w proszku oraz 2 litry wody. Cytryny myjemy i obieramy. Kroimy je na małe kawałeczki i wraz z czosnkiem i imbirem wkładamy do blendera.
3
oczyszczanie żył domowy sposób
Zblenduj składniki na gładką, jednolitą masę. Przełóż do garnka, zalej 2 litrami wody. Garnek umieść nad ogniem i doprowadź do zagotowania się mikstury. Odstaw do ostygnięcia, a następnie przecedź i przelej do butelki. Przechowuj w lodówce.
Pij 200ml tego napoju codziennie, na dwie godziny przed posiłkiem lub rankiem na czczo. Przed wypiciem należy wstrząsnąć butelką.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

gargamel
05.10.2016
Zapomniało się o wpływie temp. wrzenia na witaminki ?
belka
05.10.2016
srali mazgali, znowu jakis domorosły znachor wymyslił miksturę
Mallori_ROPL
05.10.2016
Obróbka termiczna likwiduje witaminy, ten przepis jest miało użyteczny