Tutaj jesteś: Zdrowie > Medycyna Alternatywna > Alternatywne Remedia > Jak domowym sposobem leczyć torbiele w piersi?

Jak domowym sposobem leczyć torbiele w piersi?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 2/5 (6 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Torbiel w piersi to łagodny guzek, cysta wypełniona płynem. Jej rozmiary mogą zmieniać się od jednego milimetra do kilku centymetrów. Przyczyną powstania guzków są: zaburzenia hormonalne, uraz, stres lub zabieg chirurgiczny w obrębie piersi. To ryzyko obejmuje również kobiety, które nie rodziły przed 30. rokiem życia. Okazuje się, że medycyna ludowa zna środek, który może okazać się pomocny w leczeniu.
1
torbiel piersi
Przejście torbieli w stan złośliwy jest mało prawdopodobne. Torbiel sama w sobie nie jest niebezpieczna, ale to nie znaczy, że nie wymaga leczenia. Leczenie można przeprowadzić dopiero po dokładnej diagnozie lekarza.
2
piersi torbiel
Liczne oraz małe torbiele do 15 mm są traktowane zwykle konserwatywnymi metodami. W tych przypadkach przepisuje się leki, które działają przeciwzapalnie, podaje się również preparaty hormonalne i witaminowe. Pomocna jest również medycyna naturalna.
3
torbiel piersi
Domowy naturalny napój przygotowujemy ze 100 ml soku z aloesu i 100 ml soku z marchwi. Napój ten przyczynia się do szybszej resorpcji torbieli. Zmieszaj te dwa składniki i podziel na trzy porcje. Pij 3 razy dziennie na 30 minut przed jedzeniem.

Medycyna ludowa podpowiada, że przykładanie liści kapusty do piersi przez noc jest również skuteczne. Zazwyczaj naturalne środki uzupełniają tradycyjną terapię, a ich stosowanie daje doskonałe rezultaty.
Przeczytaj teraz: Jak stosować naftę?
 2/5 (6 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (2)

Nie będzie widoczny na stronie
 
RavkoBezradović - 2016-11-28
Najlepiej kobiecym piersiom robi, gdy przykłada się do nich męskie dłonie.
Mr.Oczywisty - 2016-11-28
Może powodować zapach kapusty na piersiach.
Ilość pieniędzy, jaką wydajemy na żywność, jest ogromna. Główną część domowego budżetu stanowi jedzenie i picie, jednak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Istnieje cała masa domowych przepisów, których zadaniem jest pomoc w najróżniejszych dolegliwościach, od porannego kaca...
Domowe sposoby na dolegliwości zdrowotne
Istnieje cała masa domowych przepisów, których zadaniem...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.