jak zrobić baner?

Jak zrobić baner?·

InternetInternet - specjalista Tipy.pl
jak zrobić baner?
1 z 4
Baner jest jak przedstawiciel handlowy twojej firmy. Możesz oczywiście zrobić go sam za pomocą darmowych programów, jednak jeśli chcesz, aby baner przyciągnął wielu klientów, powinien być profesjonalnie zaprojektowany, za co niestety trzeba zapłacić. Poniżej jednak przedstawię kilka darmowych programów do tworzenia banerów na strony internetowe.
1
MyBannerMaker

MyBannerMaker


MyBannerMaker jest prawdopodobnie najprostszym generatorem banerów. W programie można ustawić wielkość, tło (gradient lub zdjęcie), 4 linie tekstu, ramkę oraz efekty.

2
PureSilva BannerMaker

PureSilva BannerMaker


Jednym z najczęściej używanych generatorów banerów jest PureSilva BannerMaker. Pomimo, że nie posiada on dużo opcji cały interface wydaje się być dość prosty. Dostępnych jest wiele zdjęć tła (można również wgrać swoje) oraz setki praktycznych ikon.

3
BannerSketch

BannerSketch


BannerSketch jest bardzo podobny do MyBannerMaker (ztabularyzowany interfejs oraz podobna funkcjonalność). MyBannerMaker udostępnia również gotowe wzory, które można sobie dowolnie modyfikować. I nie jest to 5 czy 10 wzorów ale 1300 (uporządkowanych według kategorii). Po zaprojektowaniu banera można go ściągnąć bez znaku wodnego.

Strona 1 z 4

Powiązane porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Morela61
12.08.2012
jak zrobić baner