Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta?

Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta?

Dd - specjalista Tipy.pl
Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta?
1 z 4
Guma do żucia przyklejona do podeszwy buta jest irytująca i trudno się jej pozbyć. My jednak mamy kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą ci pozbyć się jej bez zbędnych wysiłków. Jeżeli chcesz wiedzieć co może ci pomóc koniecznie przeczytaj dalszą część artykułu. Znajdziesz w niej 3 proste sposoby które pomogą ci pozbyć się gumy przyklejonej do podeszwy butów.
1
Zamrażarka

Guma jest miękka, lepka i plastyczna tylko w określonym zakresie temperatur. Niska temperatura sprawia, że guma staje się twarda i krucha. Wykorzystaj to!. Buta z gumą na podeszwie umieść w szczelnie zamykanym woreczku. Następnie dokładnie dociskając folię do plamy przyklej ją do gumy. Buta umieść w zamrażarce na przynajmniej 2 godziny. Po wyciągnięciu buta energicznie oderwij folię od podeszwy. Guma w całości powinna pozostać na foli. Jeżeli jednak na podeszwie pozostaną jakieś fragmenty gumy, z łatwością zeskrobiesz je małym nożykiem.
2
WD40

WD40 jest skutecznym rozwiązaniem na wiele domowych problemów. Czy wiesz jednak, że możesz go również użyć aby pozbyć się przyklejonej do podeszwy gumy do żucia? Wystarczy spryskać gumę obficie WD40, odczekać minutę i przetrzeć szmatką. Guma powinna z łatwością odkleić się od podeszwy.
3
Jak pozbyć się gumy do żucia z podeszwy buta krok 3
Zmywacz do paznokci

Ostatnią propozycją, z którą należy jednak uważać jest zwykły zmywacz do paznokci. Wystarczy, że nasączona w zmywaczy szmatką będziesz delikatnie pocierać gumę. W ten sposób po kawałku pozbędziesz się gumy z podeszwy. Przed użyciem zmywacza do paznokci upewnij się jednak, że nie zareaguje od z podeszwą buta.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie