pyłek pszczeli

Jak stosować pyłek pszczeli w odchudzaniu?

HanNaSolo - specjalista Tipy.pl
pyłek pszczeli
1 z 4
Pyłek pszczeli to substancja, która ma wysoką wartość odżywczą. Jest pełna odżywczych białek, witamin, minerałów i aminokwasów. Pyłek może mieć postać granulek, pastylek w kolorze żółtawym lub pomarańczowym. Jest on korzystny dla ludzi, poprawia pamięć, zwiększa energię i wydajność organizmu, a także przyczynia się do utraty wagi. Poznaj kilka sposobów zastosowania pyłku pomocnych przy utracie wagi.
1
pyłek odchudzanie
Pyłek pszczeli zmniejsza apetyt, sprawia że czujesz się pełna. Zawiera aminokwasy, które przyczyniają się do zwiększenia tempa metabolizmu i rozpuszczania komórek tłuszczowych w organizmie. Lecytyna w nim zawarta działa jak naturalny energizer oraz odpowiada za spalanie kalorii. Zapobiega konwersji cukrów i węglowodanów w tłuszcz i zmniejsza odkładanie się tkanki tłuszczowej w organizmie.
2
odchudzanie pyłek pszczeli
Oto kilka sposobów, jak możesz stosować pyłek w codziennej diecie.
* Łyżeczkę pyłku pszczelego dosyp do śniadania (np. płatki lub tosty). Jedz pyłek regularnie w celu zmniejszenia masy i zwiększenia odporności.
* Dodaj łyżeczkę pyłku do ulubionego napoju. Dobrze wymieszaj i pij. To świetny dodatek do kawy czy zielonej herbaty.
* Zjedz jedną łyżeczkę pyłku rankiem, na pusty żołądek. Stosuj codziennie, aż osiągniesz wymarzoną figurę i wagę.
3
odchudzanie pyłkiem pszczelim
Niektóre osoby mogą być uczulone na pyłek pszczeli. Może też wpływać na działanie innych leków. Dlatego zanim zdecydujesz się na używanie pyłku, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Efektem ubocznym mogą być problemy z oddechem, bóle głowy, złe samopoczucie, ból brzucha, opuchlizna, nudności, alergia skórna, kaszel.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Mat
30.08.2019
~Jolanta. Szanowna Pani. Jeśli pierzga, to tylko naturalna, a nie jakieś kapsułki. I jeśli już kupujemy produkty pszczele, to powinny one pochodzić z naszej najbliższej okolicy. Poza tym pierzgę można przygotować samemu, bo to nic innego, jak sfermentowany, "ukiszony" pyłek pszczeli.
Mat
30.08.2019
Kanapki posypywać? Po pierwsze, pyłek powinien być wcześniej solidnie namoczony, najlepiej wieczorem poprzedniego dnia i stosowany wraz z miodem, który wzmacnia jego działanie na zasadzie synergii. Wszystkie produkty pszczele powinny być stosowane wraz z innymi. Przyjmowane same niewiele nam pomogą.
Jolanta35
23.10.2017
Od pyłki pszczelego lepszym produktem pszczelim jest pierzga pszczela! Lepiej się przyswaja i ma bogatszy skład. Poszukajcie informacji o koncentracie pierzgi w kapsułkach. Przyjaciółka daje go nawet swojej starsze mamie, która ostatnio przeżyła skomplikowaną operację i ponoć niesamowicie dodaje sił