prezenty na Dzień Matki

Jaki prezent na Dzień Matki?

IntimoIntimo - specjalista Tipy.pl
prezenty na Dzień Matki
1 z 8
Dzień Matki obchodzony jest 26 maja. Święto to jest poświęcone wszystkim matkom, w podziękowaniu za ich trud, poświęcenie oraz miłość. Jakie życzenia wybrać oraz jaki prezent dać mamie z okazji jej święta? Poniżej przedstawiamy pomysł na prezent dla mamy.
1
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 1
Życzenia na Dzień Matki

Życzenia powinny być szczere oraz płynąć prosto z serca. Oczywiście jeśli nie mamy pomysłu można skorzystać z gotowych życzeń. Warto jednak poświęcić kilka chwil i wymyślić coś oryginalnego i unikalnego. Każdy człowiek jest inny tak jak każda matka jest inna. Życzenia powinny być skierowane właśnie dla niej a nie dla tysiąca innych matek. Zatem najpierw pomyśl co Twoja mama by sobie życzyła?


Gotowe teksty na SMS nie są dobrym rozwiązaniem. Zero wkładu indywidualnego, zero wysiłku… Twoja mama jest warta dużo, dużo więcej niż jakiś tekst, który otrzyma wiele innych matek w ten dzień.

2
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 2
Prezent z okazji Dnia Matki

Najważniejsze, aby prezent był prosto z serca. Dobrze również, aby był on własnoręcznie zrobiony. Mama z pewnością doceni Twój trud oraz poświęcenie włożone w wykonanie dla niej prezentu.

3
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 3
Pomysły na prezenty dla mamy:

Tort


Niekoniecznie musi być to tort. Może być placek, ciasto lub jakikolwiek inny wypiek. Może być również obiad zrobiony własnoręcznie przez Ciebie. Zastanów się co Ona lubi jeść, co chciałaby zjeść. Weź pod uwagę czy jest na diecie lub czy przypadkiem nie przeszła ostatnio na wegetarianizm. Często popełnianym błędem jest gotowanie dla innej osoby potraw, które my sami lubimy. Należy pamiętać, że każdy ma inny gust i smak. To, że Ty kochasz żabie udka, nie oznacza, że Ona będzie zachwycona takim daniem.

4
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 4
Laurka dla mamy

Sposobów wykonania laurek jest tysiące. Wystarczy tylko odrobina inwencji, pomysł oraz chwilka czasu wolnego.

5
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 5
Kwiaty

Każda kobieta kocha kwiaty. Możesz kupić jej bukiet róż lub zerwać na łące kwiaty polne i zrobić własnoręcznie piękny bukiet. Kwiaty powinny być dodatkiem do każdego innego prezentu. Zamiast kwiatów możesz dać ewentualnie bombonierkę. Pamiętaj tylko, aby kupić mamie takie słodycze jak lubi.

6
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 6
Pomóż mamie w jej obowiązkach

W przeddzień Dnia Matki pomóż mamie w domu w jej obowiązkach. Postaraj się ją maksymalnie odciążyć, aby miała chwilkę czasu dla siebie. Zrób to o co Cię od dawna prosiła. Bez względu na to czy prosiła Cię o posprzątanie swojego pokoju czy skoszenie trawy. Zrób to szybko i dobrze. Jeśli wszystko o co Cię prosiła jest już zrobione, pomóż jej przy obiedzie, praniu czy sprzątaniu domu.

7
pomysły na prezent z okazji Dnia Matki - krok 7
Spędź z mamą trochę czasu

Możesz wziąć mamę na spacer po lesie, na piknik, rower lub na obiad do restauracji. Twoja mama na pewno będzie zadowolona, że może w końcu spędzić z Tobą trochę czasu. Na co dzień zarówno Ty jak i Ona jesteście zajęci swoimi sprawami i nie macie czasu dla siebie nawzajem. Porozmawiaj z nią, dowiedz się co u niej, jakie ma problemy, co ostatnio się wydarzyło w jej środowisku (w pracy, wśród jej koleżanek itp).

Strona 1 z 8

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (19)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

arleta
09.08.2016
może jakieś dobre winko z wyższej półki, to jeden z tych prezentów, które sprawdza się na kazdą okazję
Aga
18.05.2016
ale podpowiedź naprawdę, pomysł z kwiatami i laurką taki oryginalny
martakali2889
21.05.2013
Ach to są te trafione propozycje na dzień mamy... W sumie można się zgodzić ze spędzeniem czasu jeśli się mało widuję swoja mamę.
Mol_ksiazkowy
25.01.2013
Polecam stworzenie książki kucharskiej nawww.ownbook.pl dla mamy z życzeniami i jej zdjęciem na okładce. Nie musisz mieć przepisów a możesz je wybrać z serwisuwww.ownbook.pl i oni Ci wydrukują książkę.
Ja zamówiłam dla mamy z jej zdjęciem na okładce i z życzeniami na pierwszej stronie w książce. Mama była w szoku. Każda mama chciałaby mieć swoją książkę kucharską
Książka kosztuje raptem 49zł
Polecam
Rinda
25.05.2012
Ja też zamówiłam niepowtarzalny prezent. Spersonalizowaną książkę, w której wydrukowane także nasze wspólne zdjęcia. Jestem zachwycona i na pewno mama też się wzruszy. Takie Książkowe Prezenty to świetny pomysł na różne okazje.
agii
14.05.2012
a moja dostanie przesyłkę z biżuterią włoską, ręcznie robioną:) już ją zamówiłam w sklepie internetowym.
julia fylia
10.05.2012
zrubcie razem zdiecie idz wywołaj i daj ale niespodzianka już masz zaje.....
Radini
09.05.2012
Ja Mamie kupie czapkę na rower
Mamy się pytałem czy chce i chce a wy też możecie się mam
Natt
26.05.2011
Ja Moja Mame zabieram do spa kupuje kwity i spedzam znia czas.. a co jeszcze mozna zrobic..??:))
Boorka
25.05.2011
do siula: mama z pewnością się ucieszy z obiadu. jest to wspaniały pomysł. Zrób jednak coś prostego jeśli nie masz doświadczenia w gotowaniu. Najprostszy będzie chyba makaron z jakimś sosem.