uprawa cebuli

Jak uprawiać cebulę na parapecie?

wichrzyciel - specjalista Tipy.pl
uprawa cebuli
1 z 4
Jeśli nie lubisz bałaganu z ziemi, ale lubisz świeże zioła, mamy dla ciebie świetną wiadomość. Jest to sprytny sposób uprawy cebuli, w którym nie potrzebujesz ziemi. Jak to zrobić? Sposób znajdziesz w dalszej części artykułu.
1
uprawa ziół
Zielony szczypior jest bogaty w cynk, który jest niezbędny dla pięknego wyglądu skóry, włosów i paznokci. Brak cynku zaburza pracę tarczycy i hormonów. Zielony szczypior pomoże ci go zrekompensować.
2
szczypior uprawa
Oto jak uprawiać cebulę na parapecie zimą w pomieszczeniach zamkniętych. Potrzebujesz kilku materiałów, a będziesz cieszyć się świeżym szczypiorem. Potrzebować będziesz: plastikowej tacki, wkładu po jajkach, wody oraz cebulę. Wkłady po jajkach przytnij do wielkości plastikowej tacki.
3
cebula uprawa
Nim włożysz cebulę w otwory po jajkach, uprzednio namocz ją w wodzie o temperaturze 40 stopni Celsjusza na 10 minut. Ciepła woda przyspieszy wzrost młodego szczypioru.Nie zapomnij wypełnić plastikowej tacki wodą. Wzrost szczypioru zacznie się wkrótce i szybko ujrzysz zielony szczypior na swoim oknie.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie