kurzajki

Olejek z oregano na kurzajki

grzes_s - specjalista Tipy.pl
kurzajki
1 z 4
Olejek z oregano otrzymywany z wieloletniego zioła oregano, pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „radość z góry”. Oprócz działania przeciwko szczepom bakterii takim jak Salmonella i E.cola, olejek z oregano wykazał szereg pozytywnych zastosowań w walce z innymi pasożytami.
1
opatrunek
Jak zwalczać kurzajki?
Aby olejek z oregano skutecznie mógł działać przeciwko kurzajkom, należy zmieszać jedną łyżeczkę olejku z oregano z około ośmioma łyżeczkami oleju kokosowego lub oliwy z oliwek. Mieszanina ta pomaga rozcieńczyć olejek oregano przy jednoczesnym zachowaniu integralności olejku. Obecnie stosuje się mieszaninę około cztery do sześciu raz w ciągu dnia. Można również dodać opatrunek nad kurzajkę. To może przyśpieszyć proces. Po około tygodniu stosowania oleju z oregano można zauważyć znaczącą różnicę w wielkości brodawek.
2
kurzajki
Inne korzyści z olejku z oregano
Oprócz walki z kurzajkami, olej z oregano jest cennym nabytkiem dla codziennej dawki żywieniowej. Jednym z przykładów jest przyśpieszenie spalania tłuszczu ze względu na zawartość karwakrolu, który zmniejsza szybkość przybierania na wadze. Ponadto zwiększa odporność na przeziębienia i grypy.
3
olejek z oregano
Może być także skutecznym remedium w walce z chorobą wrzodową żołądka i alergiami. Takie właściwości dają nieograniczone zastosowanie olejku z oregano, które wykracza poza wspomniane kurzajki. Organiczny olej z oregano jest idealny do codziennego spożycia i medycznego zastosowania.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Domowe sposoby na pozbycie się kurzajki
kurzajka
brodawki jak usunąć

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie