negatywna enrgia

Jak oczyścić dom z negatywnej energii?

wichrzyciel - specjalista Tipy.pl
negatywna enrgia
1 z 5
Twój dom to przestrzeń, gdzie łączą się energie członków rodziny. Nasze uczucia, emocje nie tylko są pewnym rodzajem energii, ale również ta energia może przyciągać negatywne wibracje. Negatywna energia może przyjść do domu z różnych powodów np. od sąsiadów, gości, a nawet członków rodziny. Jak oczyścić atmosferę? Oto wskazówka jak to zrobić.
1
energia oczyszczanie
Można wykryć negatywną energię na różne sposoby, np. przez obecność napięcia, nieszczęścia czy problemów finansowych. Jeśli masz zwierzęta zaczną się dziwnie zachowywać. Staną się niespokojne. Ponieważ wykrycie złej energii jest trudne, zwłaszcza zauważenie wszystkich objawów naraz. Wszystko czego potrzebujesz to szklanka wody.
2
negatywna energia oczyszczanie
Oto sposób
Weź szklankę całkowicie przezroczystą, bez zbędnych rysunków i kolorów. Wsyp sól do 1/3 jej wysokości. Następnie dolej ekologiczny ocet jabłkowy lub ocet spirytusowy do 2/3 wysokości szklanki. Dopełnij szklankę czystą wodą.
3
oczyszczanie ze złej energii
Szklankę weź do pokoju, w którym mogą gromadzić się złe wibracje. Postaw szklankę w ukrytym miejscu na 24 godziny. Następnego dnia sprawdź czy woda zmieniła kolor. Jeśli kolor się nie zmienił, masz pewność, że złe wibracje nie znajdują się w tym pokoju.
4
zła energia oczyszczanie
Postaw szklankę w innym pokoju i powtórz procedurę. Gdy zauważysz, że woda zmieniła swoją barwę na zieloną lub brązową, wówczas należy oczyścić energię. Wylej wodę do toalety i spuść wodę. Powtórz procedurę na następne 24 godziny. Zrób to tyle razy ile będzie konieczne.
Strona 1 z 5

Powiązane porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Miroslaw
14.09.2020
Witam, artykuł dot. oczyszczania energii w domu jest w porządku