płuca

Jak pozbyć się wydzieliny z płuc syropem domowej roboty?

lucy - specjalista Tipy.pl
płuca
1 z 4
Prawidłowe funkcjonowanie płuc jest niezbędne w procesie oddychania. W płucach znajduje się śluz, który ma za zadanie ochronę tych ważnych organów przed uszkodzeniem szkodliwych cząsteczek, takich jak kurz i zanieczyszczenia. Jest on produkowany w błonie śluzowej wyściełającej oskrzela. Kiedy do płuc dostaną się niepożądane cząsteczki, flegma zwalcza je i wydala w postaci kaszlu.
1
zapalenie oskrzeli
Objawy zapalenia oskrzeli i przeziębienia
Zapalenie oskrzeli to choroba mogąca przejawiać się na wiele sposobów. W jej przebiegu często pojawia się kaszel ze śluzem zabarwionym na zielono. Ponadto mogą wystąpić duszności i ból gardła. Jeśli leczenie nie zostanie odpowiednio szybko wdrożone, zapalenie oskrzeli może być niebezpieczne i prowadzić do bardziej poważnych chorób. Kolejną chorobą, w której występuje nadmiar śluzu w płucach, jest przeziębienie. Istnieje wiele sposobów na leczenie tego stanu: leki, inhalacje, a także niektóre produkty żywnościowe. Domowej roboty syrop, jaki chcemy polecić, jest nie tylko skuteczny, ale także nie powoduje żadnych działań niepożądanych. Warto poznać najskuteczniejszy i jednocześnie najbezpieczniejszy lek na usunięcie śluzu z płuc.
2
domowy syrop
Syrop domowej roboty ułatwiający usunięcie nadmiaru śluzu z płuc
Do przyrządzenia syropu potrzebne będą następujące składniki:
1 szklanka organicznego syropu klonowego,
250 ml przefiltrowanej wody,
1 pokrojona w plasterki cytryna,
1 łyżka siemienia lnianego,
1 łyżka szałwii,
1 łyżeczka prawoślazu lekarskiego.
3
syrop na kaszel
W małym garnku mieszamy wodę z syropem klonowym. Podgrzewamy na średnim ogniu przez 10 minut, a następnie dodajemy pozostałe składniki. Zmniejszamy ogień i podgrzewamy kolejne 15 minut.

Stosowanie:
Uzyskaną miksturę należy przechowywać w lodówce i zażywać 1 łyżkę 3 razy dziennie. Stosujemy, aż do uzyskania oczekiwanych rezultatów.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

zapalenie krtani
kaszel
katar

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

fff
23.02.2017
chyba jesteście chorzy, jeśli myślicie, że będę klikać 4 razy żeby przeczytać po jednym akapicie. Dlatego jeśli jestem na Waszej stronie to tylko przez pomyłkę.