Tutaj jesteś: Zdrowie > Choroby Nowotworowe > Leczenie Raka > Prawda o raku i olejkach eterycznych

Prawda o raku i olejkach eterycznych

Stopień trudności: łatwe
, ekspert Tipy.pl
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Mieszkańcowi Long Beach postawiono diagnozę: rak. Guz był nieoperacyjny i lekarze powiedzieli mu, że zostało mu pół roku życia. Jednak człowiek ten nie stracił nadziei i zaczął szukać alternatywnych terapii. Zaczął smarować miejsce, w którym był guz, olejkiem z kadzidłowca (olibanum) i po pewnym czasie guz zmniejszył się. Dzięki temu mężczyzna mógł poddać się operacji. Obecnie pacjent ten jest zdrowy i ma się dobrze. Pora, by inni ludzie dowiedzieli się prawdy o olejkach eterycznych. Chociaż stosowane są od czasów starożytnych, współczesna nauka udowadnia, że olejki eteryczne nie tylko wykazują korzystne działanie dla naszego ogólnie pojętego zdrowia i samopoczucia. Mogą nawet hamować rozwój komórek rakowych.
1
olejki eteryczne
Olejki eteryczne
Obecnie prowadzi się wiele badań nad właściwościami olejków eterycznych i ich działaniem na organizm zaatakowany przez nowotwór. W badaniach stosuje się następujące olejki: goździkowy, miętowy, tymiankowy, cynamonowy, grejpfrutowy, lawendowy i jaśminowy. Najlepszym sposobem na to, by określić ich działanie na komórki rakowe, jest sprawdzenie ich właściwości na komórkach pobranych z organizmu.

Jakość olejków eterycznych
Na rynku istnieje obecnie duży wybór olejków eterycznych, jednak większość z nich nie posiada odpowiednich właściwości i jakości, ponieważ zwykle rozcieńczane są alkoholem i produkowane syntetycznie. Prawdziwe działanie olejków eterycznych można zauważyć dopiero wtedy, kiedy stosuje się organiczne, wysokiej jakości olejki czystej klasy terapeutycznej. Ponadto, olejki takie muszą być stosowane w odpowiedni sposób.
2
olejki działanie
Częstotliwość elektromagnetyczna
Nikola Tesla, wielki naukowiec naszych czasów, był przekonany, że izolując nasze ciała od pewnych zewnętrznych częstotliwości możemy sprawić, że organizm stanie się znacznie bardziej odporny na choroby. Warto tu dodać, że noblista dr Otto Warburg zdobył swoją nagrodę za udowodnienie tezy, iż komórki ludzkiego ciała mają mierzalne napięcie elektryczne. Niektóre częstotliwości mogą chronić człowieka przed chorobami, inne natomiast wywoływać pewne choroby. Uważa się, że substancje o wysokiej częstotliwości mogą eliminować choroby.

Częstotliwość elektromagnetyczna olejków eterycznych
Częstotliwość olejków eterycznych czystej klasy terapeutycznej zaczyna się od wartości 52 MHz. Niektóre z nich osiągają częstotliwość w wysokości 325 MHz. Na przykład różany olejek eteryczny ma najwyższą częstotliwość (325 MHz), olejek z kadzidłowca – 147 MHz, olejek lawendowy – 118 MHz, rumiankowy – 105 MHz, olejek z drzewa sandałowego – 96 MHz, a olejek miętowy – 78 MHz.
3
olejki
Właściwości olejków eterycznych a leczenie raka
Olejki jaśminowy, rumiankowy, tymiankowy i cynamonowy wykazują największe działanie terapeutyczne w przypadku raka piersi. Badania naukowe wykazały, że olejek rumiankowy może usunąć nawet 93% komórek rakowych ( w badaniach in vitro), natomiast olejek tymiankowy – 97%. Inne olejki (z kopru włoskiego, lawendowy, rozmarynowy) wykazują również silne właściwości przeciwnowotworowe, jednak najsilniejsze działanie wykazuje olejek rumiankowy.

Olejek z kadzidłowca a zwalczanie komórek rakowych
Stosowanie eterycznego olejku z kadzidłowca może stać się przełomowym punktem w leczeniu raka. Chemioterapia, wykorzystywana w leczeniu nowotworów, zabija nie tylko komórki rakowe; niszczy także komórki organizmu pacjenta. Składniki zawarte w olejku z kadzidłowca umożliwiają identyfikację chorych komórek i niszczenie ich, bez naruszania komórek zdrowych. W olejku tym znajduje się 15 poznanych jak dotąd składników aktywnych. Niektórym pacjentom udało się zwalczyć nowotwór dzięki zastosowaniu olejków eterycznych.
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Truskawki to bardzo smaczne i przydatne owoce. Robimy z nich dżemy, soki, konfitury, nalewki oraz smakowite desery. Z...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Nie ma nic równie korzystnego dla naszych zmysłów, niż zapach. Czy kiedykolwiek miałaś to szczęście, że zrobiono ci...
Jak poprawić nastrój dzięki aromaterapii?
Nie ma nic równie korzystnego dla naszych zmysłów...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.