Tutaj jesteś: Zdrowie > Choroby i Leczenie > Bóle > 9 typów bólu, które związane są ze stanem emocjonalnym

9 typów bólu, które związane są ze stanem emocjonalnym

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 1/5 (1 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Ból fizyczny związany jest bezpośrednio z naszym stanem emocjonalnym. Gdy życie czasem staje się trudne, wpadasz w emocjonalną spiralę. Emocje te mogą spowodować spadek zdrowia fizycznego, które mogą prowadzić do fizycznego cierpienia. Medycyna zachodnia zwykle pomija związek między emocjami, duchem i ciałem. Jeśli zaczniesz zwracać większą uwagę na znaki jakie wysyła ci organizm. Powiążesz doświadczenia fizyczne z emocjonalnymi i wówczas zrozumiesz swoje problemy zdrowotne. W poniższym tekście znajdziesz 9 rodzajów bólu, które są połączone z różnymi stanami emocjonalnymi człowieka.
1
ból szyi
Następujące znak wskazują, że występują pewne trudności emocjonalne lub są wynikiem stresu.

Ból głowy
Bóle mogą być spowodowane naprężeniami w ciągu dnia. Poświęć trochę czasu na relaks i złagodzenie stresu w ciągu dnia.

Ból w szyi
Jeśli czujesz ból w szyi, być może masz problemy z wybaczaniem innym lub sobie. Kiedy czujesz ból szyi, rozważ co kochasz w innych ludziach.

Ból w ramionach
Ból barku może wskazywać, że nosisz w sobie zbyt duże obciążenie emocjonalne. Skup się na rozwiązywaniu niektórych problemów i przełóż trochę ciężaru na inne osoby w twoim życiu.
2
ból łokcia
Ból w górnej części pleców
Górna część pleców oznacza, że nie masz wystarczająco dużo wsparcia emocjonalnego. Możesz czuć się niekochana i niechciana. Jeśli jesteś osobą samotną, to czas, aby wybrać się na randkę.

Ból w dolnej części pleców
Ból w dole pleców może oznaczać, że jesteś zaniepokojony pieniędzmi. To może być dobry moment, aby zapytać o podwyżkę lub spotkać się doradcą finansowym.

Ból w łokciach
Ból łokcia mówi o twojej odporności na zmiany w życiu. Jeśli twoje ramiona są sztywne, twoje życie również takie jest. Pójdź na kompromis i odpuść trochę.
3
ból kolan
Ból w rękach
Ból w rękach oznacza, że być może nie docierasz do innych w sposób taki jaki powinieneś. Rozważ poznanie nowych przyjaciół, zjedz obiad ze współpracownikami i nawiąż nowe połączenie.

Ból w biodrach
Ból w tym miejscu oznacza, że zbyt boisz się poruszać. Ból biodra może wskazywać, że jesteś odporny na przejścia i zmiany w twoim życiu. Jesteś zbyt ostrożny w podejmowaniu decyzji.

Bóle kolan
Ból kolan może być znakiem, że twoje ego jest zbyt duże i stawiasz się wyżej ponad wszystkimi. Zejdź na ziemię z bujającego obłoku. Poświęć trochę czasu na wolontariat. Pamiętaj, że ty też jesteś śmiertelny.
 1/5 (1 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Stawy często dają o sobie znać, gdy wzrasta wilgotność powietrza. Czasem w ten sposób objawia się też choroba...
Naturalne sposoby na ból stawów
Stawy często dają o sobie znać, gdy wzrasta wilgotność...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.