Tutaj jesteś: Moda i Uroda > Odnowa Biologiczna i SPA > Zabiegi na twarz > Co mówi o twojej osobowości odległość twoich brwi?

Co mówi o twojej osobowości odległość twoich brwi?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Następnym razem, gdy spojrzysz w lustro zwróć uwagę na swoje brwi. Wierzcie lub nie, odległość między brwiami ujawnia twoją osobowość. To tajemnica, która musi zostać objawiona. Przyglądnij się dokładnie swym brwiom i dowiedz się czegoś osobie. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie swoich obserwacji.
1
kształt brwi
Jeśli twe brwi są rozmieszczone blisko siebie, jest bardzo prawdopodobne, że jesteś osobą inteligentną i nerwową. Szybko poziom twego zdenerwowania osiąga maksymalny poziom.
Gdy twoje brwi znajdują się daleko od siebie, wówczas wydajesz się być osoba, która jest łatwo prowadzona przez innych. Trudno podejmuje decyzję, gdyż się jej obawia. Jednocześnie, uprzejmość to twoje drugie imię.
2
kształt brwi osobowość
Kształt brwi również może mówić o twojej osobowości. Może on ujawnić zdolność logicznego myślenia, zdolności motywacyjnych i organizacyjnych. Gdy twoje brwi są zakrzywione, prawdopodobnie jesteś perfekcjonistą. Zwracasz uwagę na szczegóły, które mają bardzo kreatywną stronę.
3
osobowość kształt brwi
Jeśli twoje brwi są proste, oznacza to, że jesteś osobą godna zaufania. Jesteś pierwszą osobą do której zgłoszą się przyjaciele i rodzina w trudnej dla nich sprawie.
Gdy twoje brwi zakrzywiają się ku górze, prawdopodobnie masz ogromną ambicję. Lubisz konkurować i masz zadatki na kierownika lub otworzysz własny biznes.
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Z roku na rok rośnie liczba osób, które zostały zaatakowane przez kleszcze. Ten fakt świadczy również o tym, że...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Pięknie wygięte łuki o regularnym kształcie, z równo ułożonymi włoskami, podkreślające oko są marzeniem niejednej...
Jak regulować i malować brwi?
Pięknie wygięte łuki o regularnym kształcie, z równo...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.