paznokcie

Jak zrobić naklejki na paznokcie?

agoludek - specjalista Tipy.pl
paznokcie
1 z 4
W prosty i niedrogi sposób możesz stworzyć swoje własne naklejki do paznokci w domu. Dowiesz się jak uzyskać domowym sposobem efekt marmuru na paznokciach. W sieci znajduje się mnóstwo filmików i instrukcji jak wykonać marmurkowe paznokcie, jednak każdy z nich jest bardzo skomplikowany. Poniższy pomysł pomaga zaoszczędzić czas, a efekt jest porównywalny. Wystarczy kilka prostych narzędzi, które prawdopodobnie masz w domu.
1
baza
Będziesz potrzebować:
torebkę foliową (gruba folia)
3 różne kolory lakieru do paznokci
biały lakier do paznokci
wykałaczka
dłutko do skórek
baza pod lakier do paznokci
lakier zabezpieczający
nożyczki
2
paznokcie naklejki
Na torebce foliowej namaluj trzy grube paski lakierami do paznokci, wszystkie obok siebie. Na paskach zrób kilka kropek białym lakierem. Za pomocą wykałaczki zmieszaj wszystkie kolory razem, tak aby osiągnąć efekt marmuru. Pozostaw do wyschnięcia, najlepiej na całą noc. Po wyschnięciu delikatnie zroluj folię i odklej wyschnięty lakier.
3
naklejki
Potnij wyschnięty lakier w paski wystarczająco szerokie, tak, aby pokryły cały paznokieć. Nałóż bazę na paznokcie, a następnie jedną warstwę białego lakieru. Gdy biały lakier jest jeszcze mokry dociśnij naklejkę do paznokcia. Używając dłutka do skórek dociśnij kształt paznokcia, a następnie usuń nadmiar naklejki. Na wierzch nałóż lakier zabezpieczający, który przedłuży trwałość wykonanego wcześniej manicure.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

tipsy żelowe
krótkie tipsy
potliwość rąk

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie