łazienka

Czym zasłonić okna?

agoludek - specjalista Tipy.pl
łazienka
1 z 4
Nie ma nic lepszego niż cieszyć się wspaniałą łazienką, która ma duże okna zapewniające naturalne światło. Co jednak zrobić jeśli mieszkasz na parterze, a sąsiedni dom znajduje się trochę za blisko. Jak ustrzec się przed ciekawskimi sąsiadami? Nie musisz zakładać zasłon ani montować żaluzji. Wypróbuj nasz pomysł, który zapewni ci poczucie prywatności w dowolnym pomieszczeniu, bez rezygnowania z naturalnego źródła światła.
1
koronki
Potrzebne ci będą:
woda
skrobia ziemniaczana
koronki
pędzel
bardzo ostre nożyczki
garnek na klej
miarka
2
koronka w oknie
Zmierz dokładnie okno. Ostrymi nożyczkami wytnij z koronki dokładny rozmiar okna, które chcesz zasłonić. Sprawdź rozmiar przykładając koronkę do okna. Wyrównaj materiał, jeśli to konieczne. Staraj się ciąć równo, żeby koronka nie była postrzępiona. Teraz musisz rozrobić ekologiczny klej.
3
zasłonięte okna
Aby uzyskać doskonałą konsystencję kleju rozpuść dwie łyżki skrobi ziemniaczanej w ¼ szklanki wody. Następnie zagotuj w garnku 2 szklanki wody, dodaj rozpuszczoną skrobię kukurydzianą i dokładnie wymieszaj. Klej jest gotowy. Umieść wycięty kawałek koronki na oknie i topuj ją pędzlem zanurzonym w kleju. Koronka musi wchłonąć dużo kleju. Poczekaj, aż klej wyschnie. Gotowe.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

szczelne okna
dziecko przy oknie
moskitiera

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie