Tutaj jesteś: Zdrowie > Zdrowie Rodzinne > Zdrowie Mężczyzny > 4 pokarmy, które niekorzystnie wpływają na plemniki

4 pokarmy, które niekorzystnie wpływają na plemniki

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 1.3/5 (4 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 5 
Chociaż produkty te są uważane za niezwykle zdrowe, to nie są one pożyteczne dla plemników. Aby zmaksymalizować żywotność i siłę swojej spermy, należy unikać pokarmów wymienionych poniżej. Spowoduje to zwiększenie jakości i liczby plemników w większości przypadków.
1
picie mleka
Półtłuste mleko
Prawdopodobnie warunki przetwórstwa jak i niebezpieczne elementy środowiska są prawdopodobną przyczyną tego, że półtłuste nabiały obniżają poziom plemników i są o wiele gorsze jakościowo niż mleko pełne pochodzące od krowy. Pestycydy i chemikalia znajdujące się w ziemi, wodzie i żywności mają wpływ na ogólną zawartość produktów mlecznych, takich jak sery, mleka itd. Nie powinieneś eliminować białka, wystarczy, że będziesz jadł produkty pełne, jak najmniej przetwarzane.
2
owoce zdrowe
Owoce
Owoce są dla ciebie dobre, jednak owoce również mogą negatywnie wpływać na ilość plemników i jakość spermy. Wszystkie owoce, które spożywasz powinny być pochodzenia organicznego, w jak najbardziej naturalnego środowiska, z dala od fabryk oraz głównych dróg. Większość owoców znajdujących się w sklepie zawiera pestycydy, które maja wpływ na gospodarkę hormonalną organizmu, a to bezpośrednio przedkłada się na produkcję spermy. Jeśli nie masz możliwości jeść organicznych owoców, powinieneś moczyć je w wodzie z octem przez kilka godzin, ponieważ ocet wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne oraz pomoże pozbyć się dużej ilości toksyn z owocu.
3
czerwone mięso
Mięso
Organiczne mięso jest ogólnie uważane za zdrowe, kiedy spożywa się je z umiarem, jednak jeśli staramy się o dzieci należy być bardzo ostrożnym w tym przypadku. Chude białko i ryby są najlepsze w tym przypadku. Spróbuj unikać lub znacznie ograniczyć ilość czerwonego mięsa w diecie. Mężczyźni, którzy spożywają duże ilości czerwonego mięsa i przetworów mięsnych cechują się mniejszą ilością plemników oraz znacznie gorszą ich jakością.
4
produkty sojowe
Żywność sojowa
Jeśli wyeliminowałeś półtłuste produkty mleczne, nie wykorzystuj soi jako alternatywę. Mleko sojowe i produkty sojowe są bezpośrednio związane ze spadnie płodności. Fitoestrogeny zawarte w soi wpływają na hormony męskie negatywnie wpływając na zdolność człowieka do reprodukcji. Osoby, które spożywają duże ilości pokarmów tego typu, szczególnie osoby otyłe- są bardziej narażeni na problemy. Jeśli szukasz alternatywy dla mleka, rozważ wprowadzenie do diety mleka migdałowego i mleka kokosowego.

Te zdrowe pokarmy będą negatywnie wpływać na plemniki. Nie zapomnij również unikać nasyconych tłuszczów, kofeiny oraz alkoholu, które również mogą negatywnie wpływać na produkcję plemników i jakość twojej spermy.
 1.3/5 (4 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Pewnie zdarzyło ci się choć raz zastanawiać, czy wielkość dłoni mówi coś o twojej osobowości. Niektóre badania...
Czy wielkość dłoni mówi coś o naszej osobowości?
Pewnie zdarzyło ci się choć raz zastanawiać, czy wielkość...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.