zapalenie zatok

Jak wyleczyć zapalenie zatok za pomocą octu jabłkowego?

MatrioSzka - specjalista Tipy.pl
zapalenie zatok
1 z 4
Ocet jabłkowy jest naturalną alternatywą leczenia wielu chorób, a także zapalenia zatok. Pomaga on naturalnie oczyścić drogi oddechowe i wyeliminować zakażenie. Jak zastosować ocet w leczeniu zatok? Poniżej znajdziesz skuteczny sposób.
1
ocet jabłkowy zatoki
Ocet jabłkowy dzięki swym przeciwgrzybiczym, antybakteryjnym i przeciwzapalnym właściwościom jest w stanie poradzić sobie z zapaleniem zatok. Ocet zawiera także witaminy, takie jak witamina E, A, B1, B2, wapń i magnez, które oczyszczają zatoki i leczą objawy infekcji.
2
zatoki zapalenie ocet
Aby rozprawić się z zapaleniem zatok przy pomocy octu potrzebować będziesz: ½ szklanki wody, ½ organicznego octu jabłkowego, rondla i ręcznika. Do rondla wlej ocet i wodę. Mieszaninę postaw na gazie i ogrzewaj przez kilka minut. Wyłącz ogień, przestaw garnek w bezpieczne miejsce i weź ręcznik.
3
zapalenie zatok ocet jabłkowy
Pochyl się nad rondlem i zakryj się szczelnie ręcznikiem. Wdychaj parę przez 3-5 minut. Zamknij oczy i usta podczas wdychania. Regularnie stosuj tą metodę, aby uzyskać najlepszy rezultat. Jeśli twój stan się nie poprawi, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie