Tutaj jesteś: Dom i Ogród > Sprzątanie > Sprzątanie łazienki > W jaki sposób wyczyścić osad na armaturze łazienkowej?

W jaki sposób wyczyścić osad na armaturze łazienkowej?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Każda gospodyni na pewno nie raz miała problem z pozbyciem się trudnych osadów i zanieczyszczeń z armatury łazienkowej. Osad, który gromadzi się wokół zlewu czy kranu jest trudny do usunięcia nawet za pomocą silnych środków chemicznych. Brud gromadzi się przez lata, nawet w łazience czy kuchni, które są regularnie sprzątane i nie jesteśmy w stanie uniknąć gromadzącego się brudu.
1
brudny kran w łazience
Wiele osób używa chemikaliów, które mogą zniszczyć powierzchnie kranu czy zlewu, nie mówiąc już o naszych dłoniach narażonych na silne działanie toksycznych substancji. Niestety, wszystkie detergenty jakie stosujemy do czyszczenia zlewów czy baterii łazienkowych maja szkodliwe działanie na środowisko naturalne, które wielokrotnie jest zagrożone. Jak więc bezpiecznie i dokładnie usunąć zanieczyszczenia? Oto sprawdzony sposób!
2
czysta łazienka
Czego potrzebujemy do przygotowania naturalnego środka do usuwania zanieczyszczeń:
- proszek do pieczenia
- woda utleniona (najlepiej w buteleczce ze sprayem)
- stare szczoteczki do zębów
3
czysty kran
Na początku upewnij się, że zlewozmywak jest całkowicie suchy. Jeśli tak, nasyp odrobinę proszku do pieczenia na zabrudzony obszar, a następnie spryskaj to miejsce wodą utlenioną i pozostaw na około 3-5 minut. Po upływie zalecanego czasu poszoruj przez chwile dane miejsce szczoteczką, a następnie spłucz wodą i gotowe! Twoja łazienka będzie jak nowa i to bez większego wysiłku. Stosowanie naturalnych środków czyszczących będzie nie tylko bezpieczne dla armatury łazienkowej ale również dla Ciebie i Twojej rodziny, szczególnie jeśli w domu są dzieci.
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Ilość pieniędzy, jaką wydajemy na żywność, jest ogromna. Główną część domowego budżetu stanowi jedzenie i picie, jednak...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.