Tutaj jesteś: Zdrowie > Diety i Odżywianie > Zdrowe Odżywianie > Kiedy przeprowadzić oczyszczanie organizmu 9 sygnałów ostrzegawczych

Kiedy przeprowadzić oczyszczanie organizmu 9 sygnałów ostrzegawczych

Stopień trudności: łatwe
, ekspert Tipy.pl
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 4 
Zdrowy styl życia i zrównoważona dieta powinny być priorytetem dla każdego, kto chce utrzymać swoje ciało i umysł w dobrej kondycji. Jednakże odpowiednie odżywianie niekoniecznie będzie oznaczać, że nasz organizm pozbawiony będzie toksyn, które wpływają niekorzystnie na nasz stan zdrowia. Organizm człowieka - dzięki układowi moczowemu i układowi wydalniczemu - wyposażony jest w naturalny mechanizm oczyszczający. Pozbywa się też toksyn poprzez pocenie się. Niektóre szkodliwe substancje pozostają jednak w ciele, powodując niejednokrotnie szereg dolegliwości.

9 sygnałów ostrzegawczych
Oto 9 sygnałów ostrzegawczych świadczących o tym, że w naszym organizmie istnieje nadmiar toksyn, których należy się pozbyć tak szybko, jak to tylko możliwe:
1
Niski poziom energii
Brak energii i wyczerpanie mogą świadczyć o tym, że w naszym organizmie nagromadziło się dużo toksyn. Poranek to najlepsza pora, by oczyścić swój organizm i rozpocząć dzień z uczuciem świeżości i przypływu energii.
Bóle głowy
Częste bóle głowy bez widocznej przyczyny mogą świadczyć o tym, że w naszym organizmie nagromadziły się duże ilości toksyn. Zamiast zażywania tabletek przeciwbólowych zaleca się przeprowadzenie całkowitej detoksykacji organizmu.

Problemy z pęcherzykiem żółciowym
Spożycie produktów z dużą zawartością tłuszczu może wywołać ból po prawej stronie brzucha. Prawdopodobnie będzie on spowodowany nagromadzeniem się dużej ilości toksyn w organizmie. Wątroba produkuje żółć, która koncentruje się w pęcherzyku żółciowym, tworząc kamienie żółciowe.
2
Zapalenie zatok
Zapalenie zatok może być objawem wdychania niebezpiecznych toksyn i chemikaliów.

Uczucie gorąca
Uczucie gorąca lub uderzenia gorąca mogą być symptomem wytężonej pracy organizmu, który próbuje pozbyć się toksyn poprzez pocenie się. Czas na podjęcie działań wspomagających organizm w tym wysiłku.

Biały lub zażółcony język
Jeśli masz żółty lub biały nalot na języku, któremu towarzyszy nieprzyjemny zapach z ust, twój organizm potrzebuje oczyszczenia. Po detoksykacji język powinien odzyskać ciemnoróżowy lub jasnoczerwony kolor.
3
Otyłość brzuszna
Nagromadzenie się tłuszczu w okolicy brzucha jest objawem obecności toksyn w organizmie. Dieta oczyszczająca jest wówczas konieczna, ponieważ taki stan obniża możliwości organizmu do regulacji poziomu glukozy i cholesterolu.

Problemy skórne
Sucha skóra, swędząca wysypka czy trądzik mogą świadczyć o tym, że organizm potrzebuje oczyszczenia i nie pomogą wówczas specyfiki stosowane zewnętrznie. Zamiast aptecznych preparatów stosowanych na skórę, warto zastosować naturalne oczyszczanie organizmu.

Bezsenność
Podczas snu w organizmie uwalniana jest melatonina. Proces ten może ulec zaburzeniu, jeśli w naszym ciele znajdują się toksyny. Bezsenność to kolejny objaw, który może świadczyć o obecności szkodliwych substancji w naszym organizmie. Odpowiednia produkcja melatoniny zapewnia spokojny i głęboki sen.
 0/5 (0 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Pierwszą oznaką nadmiaru toksyn zgromadzonych w naszym organizmie jest stan skóry. Na nieszczęście nasze ciała zbierają...
Jak oczyścić organizm z toksyn wodą z cytryną?
Pierwszą oznaką nadmiaru toksyn zgromadzonych w naszym...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.