Moringa - ziele, które niszczy raka i hamuje cukrzycę

AlicjaAlicja - specjalista Tipy.pl
5 z 5
Oczyszcza krew
Każdy powinien również wiedzieć, że moringa dzięki swoim właściwościom oczyszcza krew. Oprócz tego przygotowana z niej papka zwalcza wypryski i inne problemy związane ze skórą. Moringa może być aplikowana bezpośrednio na trądzik i działa bardzo szybko, z powodu właściwości podobnych do antybiotyków.

Opóźnia starzenie się
Dzięki zawartości witaminy A moringa znacząco spowalnia procesy starzenia się. Witamina A dodatkowo wzmocni twój układ odpornościowy i poprawi wzrok.
Faktem jest, że wielu z nas nigdy nawet nie słyszało o morindze. Pamiętaj jednak, że wprowadzenie jej do swojej diety ma wiele pozytywnych skutków dla twojego organizmu. Zacznij więc hodować moringę, a wiedzą na jej temat podziel się ze znajomymi.

Powiązane porady

Owoce dla diabetyków
otyłość brzuszna
Jak naturalnie obniżyć poziom cukru we krwi?

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Di
05.06.2017
Tak, ile wspaniałych ziół, warzyw, owoców mamy w Polsce.
- nick
05.06.2017
niszczy raka a ludzie dalej umierają w bólach
Wierny
05.06.2017
Gdybym miał jeść tylko jedną malutką porcję wszystkiego co mnie od czegoś ma uchronić, coś wyleczyć, coś uzupełnić, czy coś oczyścić, czy odmłodzić to bym z kuchni nie wychodził! Oczywiście w kuchni musiałby być telewizor zeby się móc dowiedzieć z niej o kolejnych super cudownych specyfikach. które już nie są suplementami diety, które były modne jak wchodziły na rynek, ale lekami!