Białko w słodkich ziemniakach może zniszczyć komórki rakowe

darek_25041 - specjalista Tipy.pl
1 z 4
Słodkie ziemniaki smakują niesamowicie, a jednocześnie są bardzo wartościowym produktem. Co więcej, mają potencjał do tego, aby niszczyć komórki rakowe. Dodatkową ich zaletą jest to, że są niedrogie i łatwo dostępne. Dzięki tym warzywom, zawsze przyrządzisz pyszny obiad czy deser. Oprócz wspaniałego smaku słodkie ziemniaki mają również spore korzyści zdrowotne - są bogatym źródłem różnego rodzaju witamin i składników odżywczych. Stanowią również źródło przeciwutleniaczy, dzięki czemu nasz organizm będzie wolniej się starzał i zostanie zabezpieczony przed rozwojem komórek rakowych.


1
Słodkie ziemniaki, czyli bogactwo witamin

Słodkie ziemniaki są bogate w witaminy B6, C, D oraz potas. Działają one bardzo pozytywnie na ludzki organizm, pełniąc funkcje regulacyjne, uzupełniając podstawowe minerały i jednocześnie zwalczając raka. Ich pomarańczowy kolor oznacza, że są bogate w karotenoidy, które są prekursorami witaminy A w organizmie,a ponadto wzmacniają nasz wzrok i zwiększają odporność na choroby.
2
Karotenoidy są przeciwutleniaczami
Karotenoidy są także silnymi przeciwutleniaczami, które pomagają zapobiegać rozwojowi komórek rakowych i chronić organizm przed skutkami starzenia się. Badania naukowe sugerują, że produkt ten może stać się w przyszłości cennym elementem wykorzystywanym do walki z rakiem - hamuje on wzrost i progresję komórek nowotworowych, przy czym nie tworzy w organizmie żadnych związków toksycznych. Naukowcy twierdzą, że wyniki te są godne zainteresowania, ponieważ ziemniak zabija komórki rakowe i jest szczególnie skuteczny w walce z rakiem prostaty, P-C3.
3
Rak prostaty dotyka mężczyzn po 50.

Rak prostaty dotyka coraz większej liczby mężczyzn po około 50. roku życia. Podstawowym sposobem zwalczania tego typu schorzenia są metody chirurgiczne, chemioterapia oraz radioterapia. Nie da się ukryć, że standardowe leczenie tego nowotworu szkodzi całemu organizmowi - ma kolosalne skutki uboczne; w jego efekcie powstaje mnóstwo toksyn, itd.
Wystarczy spożywać surowego ziemniaka, aby poprawić kondycję. Nie bój się walki z nowotworem, możesz w naturalny sposób pomóc twojemu organizmowi.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Kartofel
16.06.2017
Słodkie ziemniaki smakują tak niesamowicie, że po jednym kęsku zbiera mi się na wymioty.
daro
16.06.2017
nie polecam. smakują jak buraki cukrowe. .nawet nie umywaja sie do smaku ziemniaków