dziewczyna

Jak pokazać dziewczynie że ci się podoba?
DrLoveDrLove - specjalista Tipy.pl

Jeśli myślisz o związku z dziewczyną, ale nie wiesz jak zrobić pierwszy krok i pokazać, że ci na niej zależy, o to kilka wskazówek które pomogą ci przełamać lody.
1
Postaraj się zostać jej przyjacielem. Udowodnij, że postrzegasz ją jako wartościową osobę, a nie tylko obiekt pragnień. Twoim pierwszym celem powinno być poznanie jej wnętrza, a nie tylko zachwycanie się jej wyglądem.
2
Utrzymuj kontakt wzrokowy i uśmiechaj się. Kontakt wzrokowy jest świetnym sposobem pokazania dziewczynie, że ci na niej zależy bez mówienia przy tym ani słowa. Patrz jej w oczy, nie pesz się ani nie lustruj jej wzrokiem z góry na dół. Jeśli wasze oczy spotkają się, dziewczyna uśmiechnie się lub zarumieni, będzie to sygnał, że masz u niej szansę. Jeśli jej spojrzenie będzie wrogie, odpuść sobie na chwilę. Pamiętaj, że dziewczyna może się spotykać z ciągłym zainteresowaniem ze strony mężczyzn i potraktować cię z góry tylko dlatego, że jesteś kimś nieznajomym. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie. Nie zapomnij o poczuciu humoru! Opowiedz żart, który ją rozbawi. To najlepszy łamacz lodów.
3
Przedstaw się. Nie ponaglaj biegu rzeczy, pamiętaj, że najpierw chcesz zbudować między wami nić przyjaźni. Zbytnia natarczywość już na początku sprawi, że dziewczyna przestraszy się lub straci ochotę, żeby bliżej cię poznać.
4
Rozpocznij rozmowę. Wybierz jakiś bezpieczny temat, np. szkołę, pogodę itp., a następnie zapytaj o coś na jej temat. Słuchaj co ma do powiedzenia! Nie mów zbyt wiele o sobie, skup się lepiej na niej.
5
Zamiast koncentrować się na atutach jej urody, skomplementuj coś w czym jest dobra lub czym się interesuje. Uroda to rzecz wrodzona. Skup się na czymś, co można nabyć: umiejętnościach takich jak rysowanie, śpiew czy sport. Wiele dziewczyn poświęca bardzo dużo czasu swojemu wyglądowi, więc nie zaszkodzi pochwalić również nową fryzurę czy torebkę. Nie przesadzaj jednak z komplementami.
6
Nie przestawaj okazywać zainteresowania. Na tym etapie to jedyny sposób pokazania jej tego, co czujesz. Flirtuj z nią trochę więcej, niż normalnie.
7
Bądź cierpliwy. Gdy zaoferujesz jej swoją niepodzielną uwagę, w końcu zrozumie, co do niej czujesz.
8
Doszukaj się znaków wskazujących na to, że dziewczyna odwzajemnia twoje uczucia. Postaraj się czytać jej mowę ciała: nachyla się w twoją stronę? Lekko muska twoje ramię? Patrzy ci głęboko w oczy? Jeśli tak, oznacza to, że też cię lubi. Gdy już uda ci się to stwierdzić, musisz zdecydować się na kolejny krok, np. zaprosić ją na randkę.
Strona 1 z 2

Powiązane porady

Komentarze (7)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Anonim
05.01.2019
A jeśli wie, że mi się podoba?
jacofree
18.11.2015
Taaa akurat.Nie patrzcie tym sukom w oczy.Kobiety to najgorszy gatunek na ziemi.
#17242
29.01.2013
Mam pewne zastrzeżenia. Mianowicie - jeśli chodzi o przyjaźń, to niekoniecznie dobry sposób. Być przyjacielem drugiej połówki należy podczas związku, wtedy poza fascynacją, pożądaniem, miłością powinna być przyjaźń. Jednak przyjaźń przed związkiem może zakończyć się tym, że... tak zostanie. Musimy określić się na początku, czy osoba nam się podoba, czy chcemy być przyjaciółmi. Jest to ważny aspekt, ale powtarzam, podczas związku!

Drugą sprawą jest czerwienienie się. Prawda i nieprawda w sumie. Owszem, może zdarzyć się, że dziewczyna usłyszy komplement, zaczerwieni się i to może oznaczać, że ten partner jej się podoba. Może być jednak też tak, że czerwieni się ona zawsze - bo jest wstydliwa. Znam dziewczyny, które czerwienią się nawet jak usłyszą komplement od koleżanki, także to jest też kwestia tego, jakim się jest człowiekiem. Z drugiej strony, przecież nawet jeśli facet podoba się bardzo kobiecie, nie powiedziane jest, że ona będzie się czerwienić! Także nie należałoby się trzymać kurczowo tak tych rad :)
zenek50zenek
10.12.2012
brednie tam najlepsza jest rozmowa
ddd
07.10.2012
ludzie, wiem co piszę:

Ad. 1. Jeżeli chodzi o przyjaźń, to zdecydowanie 'nie!'. Jeśli się zaprzyjaźnisz z jakąś kobietą to bardzo rzadko się zdarza, iż później jest się parą. Owszem, musicie się dobrze poznać, ale chłopaki, 1. tekst odnośnie waszych uczuć to ma być spytanie o bycie razem ;). Uwierzcie!

Ad.2. Niech będzie, ale jak się ona spojrzeniem nie odwzajemnia, to naprawdę trzeba sobie dopuścić albo 'trochę' odczekać.

Ad.3. Poznanie się to podstawa, ale z tą przyjaźnią się nie zgadzam! Przyjaciółmi w takich sytuacjach się powinno zostać po zawarciu związku.

Ad.4. Zgadzam się.

Ad.5. Prawda.

Ad.6. No tak, ale nie można być też zbyt nachalnym...

Ad.7. jw.

Ad.8. Racja.


To tyle. Ludzie, zaufajcie mi! ;)
ANARKI
28.12.2010
Powiem tak Patrzyłem jej w oczy uśmiechała się, wszystko tak jak powinno, teraz powiedziała że mam jej dać spokój... a Ona Warta jest Wszystkiego.
DirectX
18.12.2010
To dziala gwarantuje. Gdy spojżysz dziewczynie prosto w oczy a ona sie zarumieni jest juz twoja! Wiem to na wlasnym przykladzie ;)