Tutaj jesteś: Komputery > Oprogramowanie Komputerowe > Oprogramowanie Freeware i Shareware > Darmowe programy do nauki języka niemieckiego

Darmowe programy do nauki języka niemieckiego

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 3/5 (338 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 7 
Komputer warto wykorzystać nie tylko do rozrywki, ale także do nauki. Poniżej przedstawiam listę darmowych programów do nauki języka niemieckiego. Korzystając z nich sprawisz, że nauka nowych słówek nie tylko będzie przyjemniejsza, ale przede wszystkim bardziej efektywna.
1
Niemiecki 4
Niemiecki 4

Program umożliwia naukę niemieckich rzeczowników. Nauka odbywa się w formie testu – do podanych po polsku słówek dopisujemy ich niemieckie odpowiedniki. Wadą programu jest niewielka liczba słówek w bazie. Dodatkowo, program posiada prosty kreator listów.
2
Niemieckie Słówka 1.0
Niemieckie Słówka 1.0

Umożliwia naukę słówek w języku niemieckim. Posiada bogatą bazę: 2000 rzeczowników oraz 180 czasowników. Praca z programem możliwa jest w dwóch trybach: niemiecko-polskim (należy dopisać polskie odpowiedniki niemieckich słów) oraz polsko-niemieckim.
3
Niemieckie czasowniki nieregularne
Niemieckie czasowniki nieregularne

Lista wszystkich nieregularnych czasowników języka niemieckiego wraz z wyszukiwarką. Ułatwia kłopotliwe często opanowanie czasowników nieregularnych i ich form.
4
System TL+7.0.21 Lite
System TL+7.0.21 Lite - Słownik synonimów (niemiecki)

Darmowy słownik niemieckich wyrazów bliskoznacznych. Posiada bogatą bazę słów i zwrotów (ponad 30 tysięcy), wyszukiwarkę oraz przyciski z niemieckimi znakami specjalnymi, których nie da się wprowadzić z klawiatury.
5
Wkuwacz
Wkuwacz

Program do nauki słówek języków obcych (w tym także niemieckiego). Posiada wbudowany zestaw niemieckich słówek, których nauka odbywa się na zasadzie testu. Przy każdym słowie mamy możliwość określenia stopnia jego opanowania (dobrze, średnio, źle). Zaznaczając opcję źle lub średnio zapewniamy sobie pojawienie się danego słówka w kolejnych pytaniach. Program umożliwia także tworzenie własnych testów, w których zarówno pytania, jak i odpowiedzi mogą mieć postać pojedynczych słów lub całych zdań.
6
easy language niemiecki
Easy Language - język niemiecki
(wersja demo)

Bardzo przyjazny i skuteczny program do nauki języka niemieckiego. Zawiera bazę tysiąca słówek (każde z obrazkiem), setek zdań i nagrań niemieckiego lektora. Materiał jest podzielony na bloki tematyczne, ale aplikacja umożliwia również tworzenie własnych ścieżek uczenia się. Dzięki Easy Language prócz słówek nauczysz się również najczęściej występujących w języku niemieckim fraz oraz gramatyki. Program zawiera także słownik niemiecko-polski i polsko-niemiecki z wymową poszczególnych słówek.
 3/5 (338 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (1)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Rousi - 2013-09-07
Bardzo przydatne ;)
Teraz jak chodzę do szkoły o kierunku "Opiekun Medyczny " to bardzo się mi to przyda gdyż słyszałam że w Niemczech bardzo chwalą Polskich opiekunów .
Więc ja z tych programów komputerowych do Nauki Niemieckiego na 100 % skorzystam i mam nadzieję że dobrze wypadnę na egzaminach z języka Niemieckiego .
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Matematyka jest zmorą niejednego ucznia. Kiedyś stresująca i niezrozumiała, dziś może być nauczana na wiele ciekawych...
Darmowe programy do nauki matematyki
Matematyka jest zmorą niejednego ucznia. Kiedyś stresująca...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.