angielski dla dzieci

Darmowe programy do nauki angielskiego dla dzieci
GhostBusterGhostBuster - specjalista Tipy.pl

Dzieci najszybciej i najbardziej naturalnie uczą się języków obcych. Z tego powodu warto zacząć uczyć dziecko języka w miarę wcześnie. Poniżej przedstawiam listę darmowych programów do nauki języka angielskiego, stworzonych specjalnie z myślą o dzieciach. Dwa pierwsze programy są całkowicie darmowe, pozostałe trzy stanowią jedynie wersję demonstracyjną.
1
Let's Learn ABC
Let's Learn ABC
Darmowy programik do nauki angielskiego dla dzieci. Program posiada opcję nauki liter alfabetu (z każdą literą powiązany jest wyraz, który się na nią zaczyna oraz głos lektora czytającego poprawną jej wymowę). Można również odsłuchiwać poszczególne wyrazy.
Do pobrania pod adresem: Pcww.com/web_mat/freecard.html
2
Minisebran
Minisebran
Darmowy program do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 2-6 lat. Dzięki niemu twoje dziecko nauczy się liczb, liter i kolorów. Program ma bardzo przyjemny interfejs graficzny, stworzony z myślą o najmłodszych. Jedyną wadą programu jest brak spolszczenia.
Do pobrania ze strony: http://www.dobreprogramy.pl/Minisebran,Program,Windows,11830.html
3
Bolek i Lolek. Angielski dla najmłodszych
Bolek i Lolek. Angielski dla najmłodszych (demo)
Testowa wersja programu do nauki angielskiego dla dzieci w wieku 4-7 lat. Fabuła programu opiera się na przygodach kosmity, któremu dziecko musi pomóc poskładać pojazd. Wykonując kolejne zadania, z pomocą Bolka i Lolka, dziecko poznaje kolejne partie słownictwa i zapoznaje się z właściwą wymową.
Wersję demo można pobrać np. ze strony: http://www.dobreprogramy.pl/Bolek-i-Lolek-Angielski-dla-najmlodszych,Program,Windows,11812.html
4
Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci
Bolek i Lolek. Język angielski dla dzieci (demo)
Wersja demo programu do nauki języka angielskiego dla dzieci powyżej 5 roku życia. Podobnie jak w wersji dla najmłodszych, dziecko poznaje nowe słownictwo rozwiązując kolejne zadania w asyście Bolka i Lolka. Wszystkie osoby porozumiewają się wyłącznie w języku angielskim, dlatego jeden z chłopców pełni w grze rolę tłumacza.
Do pobrania pod adresem: http://www.dobreprogramy.pl/Bolek-i-Lolek-Jezyk-angielski-dla,Program,Windows,11636.html
5
Angielski dla dzieci - 7 diamentów
Angielski dla dzieci - 7 diamentów (demo)
Demonstracyjna wersja edukacyjnej gry do nauki angielskiego dla dzieci powyżej 7 lat. Dziecko w trakcie gry wędruje po mieście, a klikając na konkretne miejsce, może się przenieść np. do biblioteki, zoo, czy centrum handlowego. W każdym z tych miejsc ma możliwość poznania nowych słów i zwrotów. Za poprawne rozwiązania dziecko dostaje punkty i diamenty, które dają mu wstęp do studia Karaoke. Dodatkową zaletą programu jest udźwiękowiony słownik angielsko-polski. Dziecko ma również możliwość nagrania własnej wymowy danego słówka i porównania jej z oryginałem.
Więcej informacji o programie: http://www.jezykiobce.pl/7diamentow.php
Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie