Jak spędzić majówkę?

katarzyna_a - specjalista Tipy.pl
1 z 4
Majówka zbliża się wielkimi krokami, dlatego czas zacząć planować tych kilka wolnych dni. Większość z nas zapewne marzy, by poświęcić je na odpoczynek, ale - jak wiadomo - odpoczywać możemy w różny sposób. Jeśli brakuje ci pomysłu, jak spędzić weekend majowy, dobrze trafiłeś. Oto kilka propozycji, dzięki którym nie będziesz się nudzić w majówkę.
1
Odpoczynek w ogrodzie
Spędzanie majówki w ogrodzie przy grillu i drinkach to propozycja dla domatorów oraz osób, które nie chcą wydawać pieniędzy na podróżowanie. Organizując grilla u siebie w ogrodzie możemy zaprosić znajomych, zagrać w gry planszowe, obejrzeć filmy czy zwyczajnie się rozerwać. Jedyne, co może pokrzyżować nam plany, to pogoda, dlatego warto wcześniej dokładnie sprawdzić prognozy.

Wyjazd w góry
Weekend majowy to również dobra okazja, by pojechać w góry, oczywiście pod warunkiem, że dopisze nam pogoda. Pobyt w górach to porządna dawka świeżego powietrza, a także okazja, by poprawić kondycję fizyczną.
2
Termy i spa
Termy - miejsce, w którym nietrudno o relaks. Najlepiej wybrać się do tych górskich. Przy okazji zaczerpniemy powietrza dobrej jakości i pospacerujemy po górach. Wypad na termy to również doskonała okazja, by pobyć z rodziną. Oprócz term warto odwiedzić również spa. Wybierzmy się tam z przyjaciółką lub drugą połówką.

Rower
Jeśli pogoda w majowy weekend dopisuje, żal nie wsiąść na rower. Wycieczka rowerowa to świetna okazja, by poprawić kondycję fizyczną i zaczerpnąć świeżego powietrza. Najlepiej wybrać się do lasu, nad rzekę lub jezioro. Nie pożałujemy!
3
Weekend w mieście
Wyjazd na kilka dni do dużego miasta to z kolei propozycja dla osób, które mieszkają z dala od wielkich aglomeracji. Wycieczka na kilka dni do miasta to szansa, by je pozwiedzać i zaznajomić się z jego historią. To również okazja poznania "większego" świata i przywiezienia ciekawych wspomnień. Jednak by odwiedzić najważniejsze miejsca w dużym mieście potrzeba około trzech lub czterech dni intensywnego zwiedzania. Warto o tym pamiętać i wziąć w pracy urlop.
Strona 1 z 4

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie