Tutaj jesteś: Święta i Uroczystości > Walentynki > Kartki na Walentynki > Jak się dowiedzieć od kogo dostało się Walentynkę?

Jak się dowiedzieć od kogo dostało się Walentynkę?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 3.1/5 (8 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Wkrótce Walentynki, a ty na pewno dostaniesz z tej okazji jakąś kartkę. Co jeśli jej nadawcą jest tajemniczy wielbiciel? Jak sprawdzić jego tożsamość? W tym artykule powiem ci jak dowiedzieć się, kto wysłał ci Walentynkę.
1
Zastanów się w jaki sposób dotarła do ciebie kartka walentynkowa. Jeśli znalazłaś ją na wycieraczce, rozważ osoby z twojego sąsiedztwa. Jeśli przyszła pocztą lub mailem, pomyśl kto ma twój adres domowy lub elektroniczny? Popatrz na znaczek, a wskaże ci on z jakiego miasta jest twój wielbiciel. Jeśli Walentynkę znalazłaś w szkole lub w pracy, możesz mieć pewność, że napisał ją jeden z twoich kolegów. Prawdopodobnie patrzy teraz na ciebie i zastanawia się, czy domyśliłaś się, że jest od niego.
2
Określ jakiego rodzaju kartkę otrzymałaś. Czy jest to kartka romantyczna, śmieszna, skromna, czy zalotna? Twój wielbiciel na pewno nieświadomie wybrał kartkę, która odzwierciedla jego osobowość.
3
Przeanalizuj treść wiadomości. Co konkretnie napisał nadawca? Wielbiciel na pewno będzie chciał, żebyś odgadła jego tożsamość, dlatego prawdopodobnie zostawi ci jakąś wskazówkę. Pomyśl, czy Walentynka nie odnosi się do którejś z przeprowadzonych wcześniej rozmów, zastanów się, czy nie rozpoznajesz charakteru pisma nadawcy.
4
Sprawdź podejrzanych. Gdy sporządzisz już listę potencjalnych wielbicieli, poczekaj aż będziesz z każdym z nich sam na sam. Nawiąż wówczas do tematu Walentynek, wspomnij, że dostałaś kartkę od tajemniczego wielbiciela i obserwuj ich reakcję. Jeśli któryś z nich się zarumieni lub okaże duże zainteresowanie tematem – prawdopodobnie to on jest nadawcą kartki. Zapytaj, czy wysłał komuś Walentynkę. Jeśli odpowie „Nie”, zakończ temat. Jeśli nie zaprzeczy, dopytaj się komu. To doskonały sposób, ponieważ jeśli nie ty byłaś adresatką, dowiesz się o tym bez skrępowania. W przeciwnym przypadku kolega będzie musiał przyznać się do tego wprost.
Pomysły na kartkę walentynkową
Jak spędzić walentynki będąc singielką?
Jak zrobić prezent walentynkowy – ramka serc?
Jak zrobić kartkę walentynkową z ażurowym serduszkiem?
 3.1/5 (8 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (3)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Suzu - 2013-02-10
Przecież nawet jeśli on wysłał walentynkę to może być dobrym aktorem i i tak udawać, że to nie on -,-
Malinka xD - 2012-02-06
heh xD Spoko, dzięki temu dowiedziałam się kto mi dał walentynkę. Wielkie Dzięki :P
użytkownik - 2010-08-20
artykuł dla 6-latków....!
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.