kuchnia indukcyjna

Jak oszczędzić na gotowaniu?
jakbiegacpl - specjalista Tipy.pl

Jeśli chcesz oszczędzić do kilkuset złotych rocznie i zadbać o środowisko- powinieneś skupić się na swojej kuchni. 3 łatwe kroki do oszczędności.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* kuchnia indukcyjna, market w pobliżu domu, ogródek

1
warzywa, ogródek, kuchnia
Po pierwsze, by oszczędzić pieniądze w kuchni powinieneś organizować swoje wyjścia do sklepu. Zaplanowane zakupy pozwalają oszczędzić do 400 złotych rocznie na 1 osobę w rodzinie! Znana jest też zasada, że nie powinniśmy chodzić na zakupy z pustym żołądkiem. Stajemy się wtedy nieracjonalni i kupujemy za dużo jedzenia.
Weź zatem kartkę, zanotuj listę zakupów i trzymaj się jej ściśle. Unikniesz niepotrzebnych wydatków.
2
kuchnia indukcyjna, plyta indukcyjna
Po drugie, korzystaj ze swojego ogródka! Jeśli masz kawałek własnej ziemi- uprawiaj ją. Wiosną wystarczy kilka godzin pracy i zakup nasion, aby cieszyć się świeżymi warzywami przez całe lato i jesień. Jeśli nie masz własnej działki, rozejrzyj się za ogródkiem działkowym do dzierżawy. To wspaniały sposób spędzania wolnego czasu. Kosztu zwrócą się po niecałym roku, a warzywa z własnego ogródka posmakują całej rodzinie.
3
Po trzecie, zmniejsz zużycie energii w kuchni. Najlepszym wyjściem będzie wymiana kuchni gazowej lub ceramicznej na płytę indukcyjną! Płyta indukcyjna to najtańszy sposób na gotowanie. Unikniesz strat ciepła i utrzymasz swoją kuchnię w większym porządku. Kuchnia indukcyjna podgrzewa tylko twój garnek- a nie otoczenie i jest nawet dwukrotnie tańsza w utrzymaniu niż twoja stara płyta ceramiczna czy gazowa.
?

Wskazówki
* odwiedź www.plyta-indukcyjna.pl

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

vladi
10.10.2018
tylko dlaczego najlepsi kucharze używają tylko kuchni gazowych? a jak usmażyć na indukcji w woku?