Facebook

Jak dodać zdjęcia na Facebooku?
InternetInternet - specjalista Tipy.pl

Facebook jest jednym z najbardziej popularnych serwisów społecznościowych w ostatnich latach, ale niestety jago funkcjonalność może być dla nas niejednokrotnie skomplikowana. Wiele osób ma między innymi problem z zamieszczaniem zdjęć. Jeśli ty również nie możesz sobie z tym poradzić to czytaj dalej. Poniżej przedstawiam kilka sposobów na zamieszczanie zdjęć na Facebooka.
1

Wejdź na stronę www.facebook.pl i zaloguj się wpisując swój login użytkownika i hasło. Następnie wybierz opcję "zdjęcia", link znajduje się po lewej stronie pod twoim zdjęciem profilowym.

2
Kliknij przycisk "+ załaduj zdjęcia", który znajduje się u góry strony, a następnie wybierz opcję "utwórz album".
3
Zanim utworzysz własny album musisz wpisać pewne informacje takie jak nazwa albumu, lokalizacja i opis oraz ustawienie prywatności. Kiedy uzupełnisz informacje wybierz "utwórz album".
4
Strona cię pokieruje. Zostaniesz przeniesiony do okna, w którym będziesz mógł przeglądać zdjęcia na komputerze. Teraz zaznacz te zdjęcia, które chcesz dodać do swojego albumu a następnie je wyślij.
5
Nadal się nie da? Przejdź na opcję "Wypróbuj narzędzie Simple Uploader", link na dole okna. Spowoduje to przejście na stronę, która umożliwi ci wybieranie zdjęć jedno po drugim, a nie wszystkie na raz. Zanim wybierzesz opcję "Załaduj zdjęcia" upewnij się, że zgadzasz się na wszystkie warunki, jakie musi zaakceptować użytkownik portalu.
?

Wskazówki
* Zdjęcia na Facebboka można dodawać również bezpośrednio z telefonu komórkowego.
* do zamieszczania zdjęć na Facebooku potrzebna jest Java

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (10)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

iwona
19.09.2018
mam pytanie, jak dodać zdjęcie z poczty na Facebooka?
kubabarlasz123
24.11.2016
daj mi jakeś zdjęcie na faceboka profilowe i na główną
Kok
10.07.2013
sorry ale ja nie mam żadnego napisu ,,+ zaladuj zdjęcia"
daria16rog
11.06.2013
Nie żartujcie to chyba każdy już potrafi...
weronika
21.12.2012
ale ładne
sylwia
17.08.2012
Czy z telefonu z androidem też moge dodać zdjęcie?
kwiatuszek
06.01.2012
siemanko;************
lol
01.11.2011
może cie na tablicy wrzucać to też będą
Kłaczek
16.11.2010
Mimo,iż wstawiam zdjęcia dokładnie według instrukcji nie wstawia mi się do albumu ani jedno zdjęcie. Nie mam nawet 200 zdjęć a z problemem borykam się już prawie dwa tygodnie. Nawet próbowałam wstawiać je pojedynczo,pomniejszone i też nic. Na nasza klasę wstawiam zdjęcia bez problemu a tu niestety nie mogę. Może Ktoś mi wyjaśni co może być przyczyną tego?
rolkaa
08.10.2010
Nie mogę wcale dodawać zdjęc na fb do albumu chociaz nie jest przekroczony limit.. pasek zatrzymuje sie w polowie i stoi po czym pojawia sie napis nieudane sprobuj pozniej.. ilez mozna ;/